Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
23 207 768
Почетна страница > Hannah
-50%

Елегантен паричник Хана

Оцена 4,7 / 5

Софистициран моден додаток со многу различни оддели за јасно и безбедно складирање картички, пари и мобилни телефони. Материјал: полиуретан, полиестер, СТП кожа

2580ден
1290ден
+ Бесплатна поштарина + Поштарина

Денес нарачуваш, веќе добиваш!

Боја:

1x  1290ден /пар.

Топ селекција

2x  1,095ден /пар.

3x  863ден /пар.

Само 5 артикли оставени на залиха Продадени 71 парчиња во последните 24 часа 150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Производот не е достапен во продавниците!

Фотографија на производот во 360 °

ЕЛЕгантен модел со минималистички детали

Рафинираниот подолг паричник е украсен со сјаен метален приврзок, лента за зглоб и минијатурна тока.

ЧУВАЈТЕ СИ ВА IНИ РАБОТИ ВО НЕГО

Мноштвото оддели ви овозможува да ги ставите сите ваши картички, документи, па дури и вашиот мобилен телефон во овој елегантен паричник покрај парите.

НЕМА НОСАЕ, ГРБА ANDЕ И ДЕФОРМАЦИЈА

Направен од високо квалитетен материјал во 100% зашиена изработка, овој елегантен паричник ќе трае со години.

ПОГЛЕД ПОГЛЕД НА ФУНКЦИЈАЛНОСТА

Прво Слотови за картички 2 Транспарентен оддел за фотографии 3 Кутија за пари со патент 4 Копче за затворање 5 Мини каиш за полесно носење

Категории

Нарачка

2580ден 1290ден
Купи

100% сигурно купување

23 207 768