Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
Почетна страница > Gym Energy Duo
-50%

Gym Energy Duo - електростимулатор

Оцена 4,7 / 5

Ги стимулира мускулите и помага при обликувањето на телото брзо и лесно!

2980ден
1490ден
+ Бесплатна поштарина + Поштарина

Денес нарачуваш, веќе добиваш!

1x  1490ден /пар.

Топ селекција

2x  1040ден /пар.

Супер заштеда

3x  890ден /пар.

Само 5 артикли оставени на залиха Продадени 71 парчиња во последните 24 часа 150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Производот не е достапен во продавниците!

Фотографија на производот во 360 °

Дефинирај ги мускулите во удобноста на својот дом

Конечно можете да ги обликувате проблематичните делови на телото без заморни вежби. Можете да го користите за дефинирање на задникот, бутините колковите, нозете...

Различни програми на работа

Едноставен е за користење, а различните програми на работа и интезитети ти овозможуваат да го прилагодиш стимулаторот на своите потреби.

Професионален EMS третман

Електростимулатор за витка линија која испраќа сигнали директно во мускулите предизвикувајќи нивно стегање и опуштање

Нарачка

2980ден -49% 1490ден
Купи

Политика за колачиња