Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
23 207 768
Почетна страница > Glamilla

Фустан за плажа Glamilla

Атрактивен фустан за привлекување внимание надвор од плажа! Комбинацијата на морска и цветна шема го нагласува пржен тен и совршено се вклопува во сите модели на костими за капење.

-50%

Залиха: Достапно

2780ден
1390ден
+ Поштарина

100% гаранција на задоволство

Испорака во рок од 1 до 2 дена

Бесплатна и брза испорака

Пакување: Glamilla

Гаранција за враќање на парите од 44 дена

Во случај да од било која причина не сте задоволен со производот, едноставно ни се јавите и ќе ви ги вратиме парите

Нека вашиот летен стајлинг биде беспрекорен со овој неодолив фустан на плажа

Воздушен, лесен фустан во прекрасни морски бои ќе ве натера да блеснете на плажа. Можете да го носите на кој било костим за капење и вашиот летен изглед ќе биде беспрекорен.

Подгответе се брзо за на плажа брзо

Облечете го овој неверојатен фустан со едно движење и подготвени сте за море, базен или плажа за неколку секунди.

Неодолив летен дизајн

Фустанот на плажа комбинира модерна тропска шема и тиркизни морски бои. Нагласените цвеќиња на долниот дел од фустанот стратешки го привлекуваат погледот кон вашите облини.

Универзална големина одговара на сите

Лесниот фустан доаѓа во универзална големина и одговара на секој тип на тело. Моделот за бесплатно сечење и преклопување ви овозможува да го прилагодите на линиите на вашето тело.

Уште поголема удобност и слобода на движење

Асиметричното преклопување во комбинација со флексибилниот материјал овозможува бесплатно одење и непречено одење во овој примамлив фустан.

100% задоволство или пари назад!

Гаранција за 44 дена: Користете ги вашите производи до 44 дена и видете го квалитетот. Доколку поради која било причина не сте целосно задоволни од производот, едноставно испратете го кај нас и ние ќе ви вратим епарите без дополнителни прашања.

Износ:

1x  1390ден /пар.

Топ селекција

2x  990ден /пар.

3x  857ден /пар.

Фотографија на производот во 360 °

Создадено за летните горештини

Направено од врвен материјал, гарантира дека нема да се поти и на највисоките летни температури. Ваш избор број еден кога ви треба и удобност и сензуален изглед.

Материјал за брзо сушење

Не мора да се грижите за натопување на овој фустан во вода затоа што лесната ткаенина се суши со молскавична брзина.

Заводлив изглед

Изгледот на песочен часовник и заводливите облини се на дофат на раката со овој модел што го стеснува струкот и ги истакнува вашите облини.

Благодарен за комбинирањето

Разиграниот летен дизајн го олеснува комбинирањето со едноделен или бикини костим за капење. Одлично оди со сандали или летни влечки, но и безвременски додатоци како капи и очила за сонце.

Впечатоци на задоволни клиенти!

Јас сум многу задоволен. Мек материјал кој не се брчки и брзо се суши, исто како што барав. Боите се како да се создадени за морето.

Ирена - Дебар

Буквално се подготвувам за неколку секунди до барот или кога ќе се вратам после плажата. Совршено ми одговара.

Елена - Гевгелија

Фустанот изгледа одлично. Вистинската работа за летните горештини.

Драгана - Свети Николе

Сензуална виткање фустан кој не пресметува и
  • удобност и слобода на движење
  • зазема малку простор во плажа торба
  • брзо се суши
  • дише и мек материјал
  • комбинира перфектно со сите костим за капење

Спуштете го вашиот летен изглед на следното ниво

Крајниот костим за капење со отворен грб облечен во костими за капење обезбедува привлечен изглед

МОРЕН ДИЗАЈН

БРЗО СУШЕЕ

АТРАКТИВНО

УБОВЕН

Опис:

Лесен фустан на плажа што брзо се суши и има разигран крој кој и ласка на секоја фигура, ја следи силуетата, обезбедува потенок изглед и совршено се вклопува над костимите за капење.

Материјал:

100% полиестер

Дизајн / бои:

Цветна, тиркизна боја со црни и бели цвеќиња

Димензии:

Универзална големина

ПРЕДУПРЕДУВАЕ:

Иако е изработен од квалитетен материјал, се препорачува внимателно ракување со фустанот за да се избегне оштетување.

ОДРУВАЕ:

Кога е извалкан, измијте го фустанот со благ детергент на температура од 30 степени.

ЗАБЕЛЕШКА:

Фустанот не се спушта и не се препорачува пеглање.

Складирање:

Кога не се користи, чувајте го на суво и безбедно место, далеку од отворена топлина и директна сончева светлина.

-50%

Залиха: Достапно

2780ден
1390ден
+ Поштарина

100% гаранција на задоволство

Испорака во рок од 1 до 2 дена

Бесплатна и брза испорака

Пакување: Glamilla

Категории

Нарачка

2780ден 1390ден
Купи

100% сигурно купување

23 207 768