Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
Почетна страница > Funtingo

Funtingo - Мини интерактивен фудбал на маса

Со овој интерактивен фудбал на маса, малите ќе заборават на мобилните телефони и компјутерите. Оваа фантастична играчка и нивните прецизни раце ќе им помогнат да играат фудбал на начин што никогаш порано не го доживеале. Материјали: ABS пластика, гума

★★★★★ ✅ 412 клиенти го препорачуваат овој производ ✅
🔥 Ограничена понуда - остануваат само 16 парчиња
- 50%
2580ден
1290ден

🚚 Бесплатна поштарина 🚚

Брза и безбедна испорака

Безбедни начини на плаќање

Сигурна и квалитетна набавка

100% гаранција на квалитет

Haveе се забавувате повеќе и ќе заштедите повеќе простор

Funtingo е второ име за неограничена забава за вас и вашите најблиски. Покрај тоа, зазема многу помалку простор од сите други здодевни играчки.

Врзете се со вашето семејство и пријатели!

Конкурентната страна го прави ова многу попријатно и поинтерактивно. Искусете ја целата забава на класичната фудбалска игра со вашето семејство и зајакнете ја врската со нив.

Покажете им на сите дека сте најдобри!

Фудбалската машина има вграден рачен уред за бодување, кој може да го сними резултатот. Everyoneе можете да им докажете на сите дека сте најдобри во фудбалот.

Научете ги вашите најмали најпопуларниот спорт

Оваа забавна игра промовира стратегија и вештини за координација и е забавна за деца и возрасни од сите возрасти! Исто така, ќе ги научите вашите малечки за координација на очите и рацете и ќе ги изградите нивните рефлекси.

Безбедно за децата и животната средина

Мини фудбалската маса е еколошка и е безбедна за децата. Изработена е од пластика без мирис, безопасна и е покриена со висококвалитетна боја која нема лесно да избледи.

Фотографија на производот во 360 °

Вистинскиот начин за децата да учат за фудбалот

Оваа игра ќе ги забавува вашите деца со часови, ќе поттикне натпреварувачки дух и ќе ги запознае со шармот на фудбалот.

Започнете забава каде и да одите!

Ставете го каде сакате и започнете ја забавата! Можете лесно да го поставите овој преносен фудбал на маса на која било рамна површина и забавата може да започне.

Забавно за секого

Мини фудбал на маса ќе ги забавува сите fansубители на фудбалот, без разлика на возраста. Таа е идеална за детски забави и родендени, семејни вечери и собири за возрасни.

Можете да го складирате каде сакате

Нема да заземе многу простор. Поради практичните димензии, 37,5 x 18,3 x 8 см, Funtigo е многу лесен за носење и чување.

Впечатоци на задоволни клиенти!

Одлично е да ги одржувам моите деца окупирани, тие апсолутно го сакаат тоа.

Драгана - Струга

Мојата сопруга ми ја купи оваа играчка како шега. Тоа беше најдоброто нешто што таа веројатно може да ми го даде за роденден. Оттогаш, јас и моите момчиња се забавуваме толку многу, понекогаш толку многу што таа се лути затоа што сум далеку од неа. Сега, таа игра фудбал на маса со мене.

Маријан - Гостивар

Го подарив ова на моето 4-годишно момче и оваа играчка го воодушеви. Поголемиот дел од времето го поминува играјќи фудбал на маса.

Златко - Македонски Брод

Моите внуци веднаш беа привлечени да одат кога го видоа ова на масата. Беше одличен подарок, дефинитивно.

Санела - Битола

Мини интерактивен фудбал на маса Фунтиго

Со неверојатно забавна играчка, малите ќе заборават на мобилните телефони и компјутерите. Забавувајте се играјќи фудбал со помош на прецизна рака и оваа фантастична играчка. Материјали: Пластика, гума

2580ден 1290ден
Износ:

1x  1290ден /пар.

Топ селекција

2x  1045ден /пар.

Супер заштеда

3x  830ден /пар.

клиентите препорачуваат!

Повеќе од 95% од купувачите на овој производ го оценија како одличен!

Дознајте повеќе за производот

Опис:

Фунтиго е мини интерактивна фудбалска маса.

Материјали:

ABS пластика, гума

Играчи:

Погоден за 2 играчи

Димензии:

37,5 x 18,3 x 8 см

Категории

Нарачка

2580ден -48% 1290ден
Купи