Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
23 207 768
Почетна страница > Flarrow

LED светло за велосипед Flarrow

Иновативни семафори изработени во согласност со сообраќајните закони кои се грижат за вашата безбедност и за вашиот паричник!

★★★★★ ✅ 412 клиенти го препорачуваат овој производ ✅
🔥 Ограничена понуда - остануваат само 16 парчиња
- 50%
2980ден
1490ден

🚚 Бесплатна поштарина 🚚

Брза и безбедна испорака

Безбедни начини на плаќање

Сигурна и квалитетна набавка

100% гаранција на квалитет

Моќна опрема со која секој велосипедист ќе гледа и ќе се гледа подобро!

Соодветно осветлување и сигнализација се главните параметри со кои се препознава секој одговорен велосипедист. Заштитете се од сообраќајни несреќи на лесен начин и возете безбедно до вашата дестинација!

 

Искусете врвно искуство со возењето и безбедно велосипедирајте ноќе, во магла, дожд, снег

Првиот избор без кој не можат да го сторат професионалниот, страствен и сите други велосипедисти кои претпочитаат да изберат велосипед како превозно средство, бидејќи побрзо стигнуваат до целта.

Е ја зголеми вашата безбедност на патот

Моќната LED светло за велосипеди ја завршува целата работа за вас! Повеќе нема потреба постојано да ја вртите главата наназад, лево и десно. Сега можете да возите без страв и 5 пати побезбедно без разлика дали станува збор за вечера, дождлива или маглива ноќ.

ПОДОБРА стабилност додека се вози

Заборавете да покажете насоки со вашата рака, што може да биде особено опасно по лизгавите патишта. Со нашето сигнализирање ќе имате целосна контрола над кормилото, дури и кога ќе се свртите, и избегнувајте падови и повреди!

СУПЕРИОРНА ЗАШТИТА ЗА ГОЛЕМИ И МАЛИ ВЕЛИСТИЦИ

Погоден за сите големини и видови на велосипеди. Подеднакво ги осветлува и заштитува постарите и помладите учесници во сообраќајот. Многу корисно кога станува збор за групи деца бидејќи им помага на возачите на автомобили полесно да ги забележат!

Фотографија на производот во 360 °

МОOWНО Осветлување

Совршено ве осветлува, просторот зад вас и пред вас исто како уличното осветлување. Затоа, тоа го олеснува возењето велосипед во сите ноќни услови.

УПАТСТВА ЗА ПРОМЕНА НА НАСОКАТА

Понапредна верзија на окото на мачката! Покрај силното осветлување, има и стрели кои секогаш јасно ќе ги сигнализираат другите учесници кога сакате да менувате ленти, или да свртите лево или десно.

ЛЕСНО ДА РАБОТАТ

Светлото доаѓа со далечински управувач што само го ставате на кормилото на велосипедот за да го имате при рака за полесен избор на режим.

РЕEИМ на светло на светло

Особено забележливо на долги растојанија или во лоши услови, како што се магла, дожд, снег.

Впечатоци на задоволни клиенти!

Мојот велосипед сега има сигнализација како и секој автомобил! Батка, ова е одлично, производот вреди за секој денар

Александар - Кичево

{{11.

Зоран - Прилеп

{{} Конечно можеме да возиме до баба ноќе затоа што сега сме супер опремени :)

Христина - Ресен

LED светло за велосипед Flarrow

Силното осветлување и стрелките во насока се грижат за вашата безбедност во сообраќајот додека возите велосипед!

2980ден 1490ден
Износ:

1x  1490ден /пар.

Топ селекција

2x  1,295ден /пар.

3x  1,063ден /пар.

клиентите препорачуваат!

Повеќе од 95% од купувачите на овој производ го оценија како одличен!

Дознајте повеќе за производот

Опис:

Иновација развиена од професионален дизајнерски тим за подобра видливост на секој велосипедист напред и назад.

Материјали:

Алуминиумска легура, ABS пластика

Режими на светло:

Лев сигнал за вртење, десен сигнал за вртење, силно светло, трепкачко светло, умерено трепкачко светло, светло за предупредување

Лумен:

100 lm

 

Категории

Нарачка

2980ден 1490ден
Купи

100% сигурно купување

23 207 768