Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
Почетна страница > Ferty

Ferty - Удобни влечки

Лесни влечки што го прават секој ваш чекор супер удобен, а вие сте моден трендсетер. Специјалниот дизајн обезбедува нежна масажа до секоја точка на нозете. Материјали: Горно: ПВЦ; Касета: ЕВА; Единствено: ПВЦ

★★★★★ ✅ 412 клиенти го препорачуваат овој производ ✅
🔥 Ограничена понуда - остануваат само 16 парчиња
- 50%
2780ден
1390ден

🚚 Бесплатна поштарина 🚚

Брза и безбедна испорака

Безбедни начини на плаќање

Сигурна и квалитетна набавка

100% гаранција на квалитет

Симпатичниот модел прави да се чувствувате како да шетате по облаци

Нежно ќе ги гали вашите нозе, давајќи ви чувство на леснотија и бестежинска состојба. Иновативниот дизајн се прилагодува на секоја форма на стапало.

Нема замор после стоење неколку часа

Меките топчиња на стапалата ги одмараат стапалата и ги ослободуваат од силниот притисок при стоење, но и при одење. Тоа ќе биде ваш избор во долги летни денови полни со активности.

Обувки во еден чекор

Особено се погодни во денови кога брзате и немате време. Повлечете ги со еден потег и искористете го максимално денот!

Лесно се комбинираат

Тренди дизајнот и модерните детали ги прават соодветни за комбинирање со сите стилови. Themе ги носите со фармерки, здолништа или фустани.

Збогум за потење и непријатни мириси

Заборавете на непријатноста за време на жешките летни денови! Овие папучи што дишат ќе спречат прекумерно потење и создавање непријатни мириси.

Фотографија на производот во 360 °

Одлични се за влажни површини

Благодарение на нивните својства против лизгање, тие се идеални за носење во бања, базен или плажа. Избегнувајте падови и повреди дома или на отворено.

Подобрена стабилност и поддршка за стапалата

Производството на табани со топчест систем овозможува поголема стабилност при одење и стоење. Цврстиот ремен гарантира дека ногата не ви паѓа од влечките и не се лизга при одење.

Без стискање и пецкање

Удобните материјали ќе се прилагодат на вашите стапала без да се издлаби во кожата. Кажете им збогум на болните плускавци и рани.

Избор број 1 влијателен

Willе се појават на сите мрежи бидејќи се жешки светски тренд оваа сезона! Придружете се на избраниот тим и почестете се со овој пар фудбалски топки.

Впечатоци на задоволни клиенти!

Тие се толку удобни што имам еден пар за дома и еден пар за прошетка низ градот.

Ирена - Македонска Каменица

Ги носам на базен затоа што мојата нога не се извртува и не се лизга во нив. Плус, тие се супер слатки и одговараат на мојот костим.

Санела - Кочани

Папучињата се како меки влошки за стапала. Имаат моја препорака!

Елена - Прилеп

Удобни влечки Ferty

🚶‍♀ Лесни влечки за удобно шетање во вашиот дом, бања или покрај базен. Специјалниот дизајн дава нежна масажа со секој чекор или материјали. Горниот дел: ПВЦ; Касета: ЕВА; Таба: ПВЦ

2780ден 1390ден
Износ:

1x  1390ден /пар.

Топ селекција

2x  940ден /пар.

3x  790ден /пар.

Производ 1
Величина: Ве молиме изберете својства на производот:

клиентите препорачуваат!

Повеќе од 95% од купувачите на овој производ го оценија како одличен!

Дознајте повеќе за производот

Опис:

Ferty се удобни влечки дизајнирани да се носат на отворено и во затворени простории, особено во лето.

Материјал:

Материјали Горно ПВЦ; Касета ЕВА; Единствено ПВЦ

Боја:

розова во прав

Големини:

35/36, 37/38, 39/40

Категории

Нарачка

2780ден 1390ден
Купи

100% сигурно купување

23 207 768