Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
Почетна страница > Farmon

Торба за ремен и нога Farmon

Првиот избор за мотоциклисти, велосипедисти и спортисти. Исклучително пространа и практична затоа што можете да пристапите до работите од седечка положба. Материјал: ЕКО кожа, конкорд ткаенина

★★★★★ ✅ 412 клиенти го препорачуваат овој производ ✅
🔥 Ограничена понуда - остануваат само 16 парчиња
- 50%
3380ден
1690ден

🚚 Бесплатна поштарина 🚚

Брза и безбедна испорака

Безбедни начини на плаќање

Сигурна и квалитетна набавка

100% гаранција на квалитет

Спакувајте ги сите ваши резерви на вашите прсти

Чувајте ги сите ваши потреби при рака. Веќе не мора да џакате по џебови или огромни торби, сега има многу попрактично и полесно решение за организирање.

Двоен сигурносен појас за двојна безбедност

Загарантирана двојна безбедност со вашите потреби, со помош на појас што ја заобиколува ногата и половината. Движете се безбедно, без страв од губење работи или лесно одврзување.

Бидете во чекор со вашите авантури

Торба која цврсто се држи околу половината и нозете може да ги издржи сите ваши физички активности! Уживајте во природата и спортот додека сигурно знаете каде се вашите потреби.

Максимална издржливост

Силниот материјал на оваа торба ќе ги издржи сите временски услови и неволји! Ништо не може да ја спречи да ве следи во сите ситуации.

Многу прегради за многу работи

Организирајте го распоредот по ваш вкус и секогаш лесно ќе го најдете својот пат во оваа одлична торба! Прикачете го околу вас и започнете со вашите активности.

Фотографија на производот во 360 °

Идеален за организирање и носење разни работи

Многу различни прегради со различни големини ви даваат можност уредно да организирате резерви. Сортирајте ги работите по ваш вкус и лесно пронајдете го она што ви треба.

Скријте го телефонот и другите вредни работи во специјален оддел

Посебен оддел е наменет исклучиво за предмети со поголема вредност. Не само што ќе го скрие вашиот телефон, туку и ќе го заштити од надворешни влијанија.

Следете ве во сите ваши активности

Без разлика дали пешачите, трчате, кампувате, шетате или што било друго, оваа торба ќе биде одлична за сите ваши авантури!

Сите предмети во кесата се заштитени од вода

Не мора да се грижите за навлажнување или навлажнување на нештата на некој начин. Целата содржина на торбата останува недопрена благодарение на специјалниот водоотпорен материјал.

Впечатоци на задоволни клиенти!

Ременот за нозете е навистина растеглив и одличен за седење на велосипед. Сметам дека конците и текстурата се многу силни и ќе траат долго.

Данче - Македонска Каменица

Одлично! Сакам кога работите ми се блиски и знам дека никаде не можам да испаднам, ниту пак можам да ги загубам.

Петар - Богданци

Лесно се прилагодува, има и специјален оддел за телефон, што ми е многу важно. Јас би го препорачал на секој кој се занимава со некои активности.

Санела - Делчево

Торба за ремен и нога Farmon

Прв избор за мотоциклисти, велосипедисти и спортисти! Extremely ♂ Тој е исклучително простран и практичен затоа што можете да пристапите до работите од седечка положба. 👍 Материјали: Еко кожа, конкордна ткаенина

3380ден 1690ден
Износ:

1x  1690ден /пар.

Топ селекција

2x  1,290ден /пар.

3x  1,157ден /пар.

клиентите препорачуваат!

Повеќе од 95% од купувачите на овој производ го оценија како одличен!

Дознајте повеќе за производот

Опис:

Farmon торба за нозе и половината, за секој што сака да ги чува своите работи безбедни

Материјал:

ЕКО кожа, конкорд ткаенина

Боја:

црна

Димензии:

29 x 29 x 10-15 см

Категории

Нарачка

3380ден 1690ден
Купи

100% сигурно купување

23 207 768