Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
23 207 768
Почетна страница > Ezen

Астролошки ѓердан Ezen

Со ова персонализирано парче накит, поканете ги среќните starsвезди на вашето со constвездие да внесат изобилство во вашиот живот.

★★★★★ ✅ 412 клиенти го препорачуваат овој производ ✅
🔥 Ограничена понуда - остануваат само 16 парчиња
- 50%
2380ден
1190ден

🚚 Бесплатна поштарина 🚚

Брза и безбедна испорака

Безбедни начини на плаќање

Сигурна и квалитетна набавка

100% гаранција на квалитет

Енергично само за вас

Ezen neckерданот, различен од другите, носи соlationвездие што ве дефинира вас и вашиот хороскопски знак, што ја нагласува вашата единственост.

 

Вашето уникатно парче накит

Создава интимна врска со позитивните сили и вашите со constвездија и со тоа ја обновува и усогласува вашата животна енергија.

Ги врти starsвездите во ваша корист

Thisвездите ќе бидат во ваша корист со овој ѓердан и ќе ви го исполнат животот со убави настани.

Тоа гарантира исполнет живот

Благодарение на неговата издржливост и квалитет, ќе го носите долго време, така што вашиот живот ќе биде исполнет со успех и напредок долго време!

Почувствувајте ја моќта на вашето со constвездие

Приближете се до вашите starsвезди кои ја оживуваат среќата со овој ексклузивен накит со вашиот астролошки знак.

Фотографија на производот во 360 °

Приврзок во вашиот хороскопски знак

Впечатлив ланец и кружен приврзок со прекрасно изработен симбол на вашиот астролошки знак совршено го красат вратот.

Силен заштитен амајлија

Уникатен ѓердан кој носи соlationвездие на вашиот хороскопски знак, е силен заштитен амајлија за позитивен и релаксиран став во животот.

Донесува смиреност и рамнотежа

Нејзината позитивна енергија ќе ве следи секогаш и секаде. Willе ве охрабри да преземете нешто и истовремено да ви донесе чувство на смиреност и рамнотежа.

Интригантен дизајн

Кружен приврзок со висока духовна вредност прикажува хороскопски појас во центарот на кој се истакнува вашиот астролошки знак.

Впечатоци на задоволни клиенти!

Theерданите пристигнаа за мене и за моето дете, благодарам од се срце. Тие се убави и чувството е незаменливо.

Драгана - Богданци

Прекрасен ѓердан, бидејќи го имав, се чувствувам одлично. Патем сум скептичен, но овој ѓердан ме воодушеви.

Ирена - Штип

Таа е многу убава и уникатна и сакам да носам различен накит

Петар - Гевгелија

Астролошки ѓердан

Поканете ги среќните везди на вашата созвездие со ова персонализирано парче накит за да внесат изобилство во вашиот живот. Материјал: Не`рѓосувачки челик, легура на цинк, месинг

2380ден 1190ден
Износ:
Хороскопски знак:

1x  1190ден /пар.

Топ селекција

2x  1,045ден /пар.

3x  797ден /пар.

клиентите препорачуваат!

Повеќе од 95% од купувачите на овој производ го оценија како одличен!

Дознајте повеќе за производот

Материјал:

Не`рѓосувачки челик, легура на цинк, месинг

Опис:

Ezen е ѓердан со енергичен приврзок со астролошки знак.

Димензии на приврзок:

22 mm x 19 mm

Должина на ѓердан:

50,5 см

Пакет:

1 x Ezen

 

Категории

Нарачка

2380ден 1190ден
Купи

100% сигурно купување

23 207 768