Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
23 207 768
Почетна страница > Excentrica

Excentrica - Очила за сонце

Впечатливиот и интересен дизајн ги прави овие очила шармантен додаток и му дава на лицето исклучително привлечен изглед!

-50%

Залиха: Достапно

2580ден
1290ден
+ Поштарина

100% гаранција на задоволство

Испорака во рок од 1 до 2 дена

Бесплатна и брза испорака

Пакување: Excentrica

Гаранција за враќање на парите од 44 дена

Во случај да од било која причина не сте задоволен со производот, едноставно ни се јавите и ќе ви ги вратиме парите

Тие ја прават секоја форма на лице уште попривлечна

Топ очила со остри линии кои комбинираат елеганција и сензуалност. Тие одговараат на секоја форма на лице и ја прават уште попривлечна.

Совршен зачин за кул изглед

Овој уникатен модел на очила ќе биде совршен зачин за опуштена, свечена, кул или елегантна комбинација на облека. Тоа ќе му даде димензија на привлечност и модерност.

Максимална заштита на видот и кожата

Заштитете ја кожата и очите од штетните ефекти на сонцето. Со овој модел на феноменален дизајн, ќе го покриете чувствителниот дел од кожата околу и над очите.

Дизајн кој пустошеше во трендовите

Преголемиот модел на модни очила во супер популарна форма на квадрат ги опустоши трендовите. Тие ги носат сите, од starsвезди и инфлуенсери до спортисти.

Без купување скапи очила за сонце

Носете премиум очила без да купувате прескапи модели каде плаќате само за звучно име.

100% задоволство или пари назад!

Гаранција за 44 дена: Користете ги вашите производи до 44 дена и видете го квалитетот. Доколку поради која било причина не сте целосно задоволни од производот, едноставно испратете го кај нас и ние ќе ви вратим епарите без дополнителни прашања.

Износ:

1x  1290ден /пар.

Топ селекција

2x  1,095ден /пар.

3x  897ден /пар.

Фотографија на производот во 360 °

Следејќи го примерот на дизајнерски модели

Елегантниот модел со тенка рамка е одраз на најновите трендови кои моментално доминираат во индустријата за очила за сонце. Ефектот омбре на кафеавата боја ги прави уште попривлечни.

Ексклузивен геометриски дизајн

Маестрално дизајнирани со аголни леќи, очила кои го извлекуваат целиот изглед на ново ниво. Очилата со светла боја овозможуваат ефикасна заштита не само за очите, туку и за чувствителната кожа околу очите.

Завидна изработка

Изработено од квалитетен нерѓосувачки материјал и совршено тенка, така што кожата под нив нема да се пот.

Пријатно чувство на лицето

Удобните капачиња за нос не вршат притисок врз носот и овозможуваат подобар стисок кога носите очила.

Впечатоци на задоволни клиенти!

Имам само еден збор - ФЕНОМЕНАЛ.

Христина - Дебар

Бев изненаден од тоа колку беа преголеми кога ги добив и ги облеков. Не знаев што да мислам, но колку подолго ги носам, толку повеќе ми се допаѓаат.

Зорица - Струга

Прво го купив за сестра ми, а сега за мене. Кога ќе ги облечам, се чувствувам како да сум на модна писта.

Елена - Штип

Врвен моден додаток без еднаков
  • Впечатлив детал
  • Луксузен изглед и изработка
  • Минималистички и скап дизајн
  • Софистициран и практичен моден додаток
  • Врвна изработка

Без брчки на челото

Можете да заборавите на намуртеноста со рефлекс поради ефектите на сончевата светлина со овие ултра моќни очила кои го спречуваат ова.

ЛУКСУР

ПРЕКРАСНО

МОДЕРНО

СВЕТЛИНА

Опис:

Excentrica е преголем модел на очила со тенки рамки со геометриска форма.

Материјали:

пластика, метал

Заштита:

УВ400

Боја:

кафеава

ОДРУВАЕ:

Кога ќе се извалкате, избришете ги со влажна крпа и оставете да се исушат.

ПРЕДУПРЕДУВАЕ:

Иако се изработени од квалитетен материјал, се препорачува внимателно ракување за да се избегне оштетување.

ЗАБЕЛЕШКА:

Користете куќиште за очила за да избегнете оштетување.

Складирање:

Кога не се користат, чувајте ги чашите на суво и безбедно место, подалеку од дофат на деца и домашни миленици.

-50%

Залиха: Достапно

2580ден
1290ден
+ Поштарина

100% гаранција на задоволство

Испорака во рок од 1 до 2 дена

Бесплатна и брза испорака

Пакување: Excentrica

Категории

Нарачка

2580ден 1290ден
Купи

100% сигурно купување

23 207 768