Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
23 207 768
Почетна страница > Estella

Estella

Neckердан од уникатна изработка со приврзок за единствена положба на theвездите на вашиот хороскопски знак ќе биде вашиот амајлија и патоказ за среќен живот.

-50%

Залиха: Достапно

2180ден
1090ден
+ Поштарина

100% гаранција на задоволство

Испорака во рок од 1 до 2 дена

Бесплатна и брза испорака

Пакување: Estella

Гаранција за враќање на парите од 44 дена

Во случај да од било која причина не сте задоволен со производот, едноставно ни се јавите и ќе ви ги вратиме парите

Амајлија што секогаш ќе биде со вас

Минималистичкиот ѓердан со приврзок носи убава симболика на loveубов и напредок. Персонализирајте го вашиот стил со ова елегантно и популарно парче накит инспирирано од тајните на космосот.

Накит со посебно значење

Заборавете на носење обичен накит без никакво значење. Овој ѓердан ќе ја има вашата енергија и значење особено само за вас.

Залог на долговечност

Благодарение на неговата издржливост и квалитет, ќе го носите долго време за да го исполните животот само со убави настани.

Освојте корист на вездите

Вашата соelвездие и хороскопскиот знак се ваши чувари - со овој ѓердан вашиот живот ќе биде исполнет со успех и напредок уште долго време.

Носи своја посебност

Прекрасен прецизен ѓердан со ваш личен астро печат. Моќна заштита и помагател да се донесе среќа во животот.

100% задоволство или пари назад!

Гаранција за 44 дена: Користете ги вашите производи до 44 дена и видете го квалитетот. Доколку поради која било причина не сте целосно задоволни од производот, едноставно испратете го кај нас и ние ќе ви вратим епарите без дополнителни прашања.

Износ:
Хороскопски знак:

1x  1090ден /пар.

Топ селекција

2x  895ден /пар.

3x  697ден /пар.

Фотографија на производот во 360 °

Персонализиран талисман со голема моќ

Прекрасниот ѓердан е украсен со приврзок кој го истакнува вашиот дух, ја носи вашата енергија и ви обезбедува заштита од негативна енергија, токму за вас

Привлекува среќа и позитивна енергија

Носете со constвездие кое ве дефинира вас и вашиот хороскопски знак секогаш да привлекувате само среќа и позитивна енергија и заштита од несакани настани

Супериорен сјај и уметнички приврзок

Модерен и неодолив ѓердан за елегантен изглед! Супериорниот сјај на златната огрлица и уметничките приврзоци ги привлекуваат сите погледи

Вашите starsвезди доаѓаат на помош

Позитивната енергија ќе ве придружува кога и да ја носите. Тоа ќе ве охрабри да преземете нешто, а во исто време да ви донесе чувство на смиреност и рамнотежа

Впечатоци на задоволни клиенти!

Одличен квалитет, многу задоволен. Изгледа слатко, лесно се комбинира и се чувствувам подобро од првиот ден кога ќе го облечам.

Христина - Демир Хисар

Топло им го препорачувам на сите, па дури и ако немате премногу доверба во астрологијата, нема што да изгубите. Професионална достава, ден по нарачка.

Зорица - Штип

Се чувствувам одлично откако го носев! Врвна комбинација на талисман и прекрасен ѓердан со астро приврзок.

Елена - Радовиш

Енергично само за вас!
  • Специјална нумеролошка техника
  • Привлекува позитивна енергија
  • Заштитна
  • Непобедлив дизајн и квалитет

Специјален астро-амулет направен од античка нумеролошка техника

Обезбедете си секојдневна заштита и позитивна енергија со амајлија во форма на хороскопски знак на уникатно ланче.

ВАШИОТ ЛИЧЕН МАСКОТ

МИНИМАЛИСТИЧКИ ДИЗАЈН

СПЕЦИЈАЛНА АСТРО ТЕХНИКА

АВЕТЕНСКИ ЗАШТИТНИК

Опис:

Estella е ѓердан со приврзок со хороскопски знак што ќе ви биде амајлија каде и да одите.

Тип накит:

Nердан со приврзок

Вид на приврзок:

Хороскопски знак

Материјал:

легура на цинк

СОДРИНА ЗА ПАКУВАЕ:

Пакетот содржи ѓердан со приврзок, специјално изработен за вас според хороскопскиот знак.

ЦЕЛ:

Може да носите минималистички ѓердан како прекрасен моден детал или како заштитен амајлија што привлекува позитивна енергија.

ЗАБЕЛЕШКА:

Пред да ја отстраните јаката, откопчајте ја бравата за да спречите оштетување.

СКЛАДИРАЕ:

Кога ќе го соблечете ѓерданот, чувајте го на безбедно место, надвор од дофат на деца и домашни миленици.

-50%

Залиха: Достапно

2180ден
1090ден
+ Поштарина

100% гаранција на задоволство

Испорака во рок од 1 до 2 дена

Бесплатна и брза испорака

Пакување: Estella

Категории

Нарачка

2180ден 1090ден
Купи

100% сигурно купување

23 207 768