Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
23 207 768
Почетна страница > Edward

Луксузен машки паричник Edward

Класичен дизјан кој никогаш не излегува од мода

-50%

Залиха: Достапно

2380ден
1190ден
+ Поштарина

100% гаранција на задоволство

Испорака во рок од 1 до 2 дена

Бесплатна и брза испорака

Пакување: Edward

Гаранција за враќање на парите од 44 дена

Во случај да од било која причина не сте задоволен со производот, едноставно ни се јавите и ќе ви ги вратиме парите

Ќе одговара на секоја торбичка, секој џеб, и секој модерен маж!

Мажите со стил и сите вие кои сакате работи кои во исто време имаат прекрасен дизајн и мултифункционалност, Edward паричникот мора да го имате во вашата чанта.

СУПЕРИОРНА ИЗДРЖЛИВОСТ

Edward паричникот е висококвалитетен и корисен моден додаток. Благодарение на материјалот од кој е направен, се карактеризира со мекост и извонредна издржливост!

КЛАСИЧНО ЗНАЧИ НАЈДОБРО

Во разговорниот јазик, честопати можете да чуете дека класичното значи нешто обично. Се разбира, тоа не е точно, бидејќи за класично, уште од многу одамна, се смета сѐ она што е најдобро. Токму таков е и Edward паричникот - класичен и врвен квалитет!

БРОЈНИ КОРИСНИ ПРЕГРАДИ

Внатрешноста на Edward паричникот се одликува со мноштво висококвалитетни и добро шиени прегради во кои можете да ставате банкноти, платежни картички, лична карта, возачка дозвола и слики од саканите во прозорчето наменето за фотографии.

ЌЕ ГИ ИСПОЛНИ ЖЕЛБИТЕ НА СЕКОЈ МАЖ

Друга предност на овој класичен паричник е тоа што одговара апсолутно на секој моден стил. Не само со својот класичен дизајн туку и со својата боја. Облечете елегантна кошула или удобна памучна маица и, се разбира, не го заборавајте својот омилен паричник.

100% задоволство или пари назад!

Гаранција за 44 дена: Користете ги вашите производи до 44 дена и видете го квалитетот. Доколку поради која било причина не сте целосно задоволни од производот, едноставно испратете го кај нас и ние ќе ви вратим епарите без дополнителни прашања.

Износ:

1x  1190ден /пар.

Топ селекција

2x  995ден /пар.

3x  797ден /пар.

Фотографија на производот во 360 °

Најдобар подарок за дечкото, сопругот, колегата или пријателот!

Секогаш кога ќе го извадите Edward паричникот од чантата за да платите нешто или го ставите на маса додека пиете пијалок, ќе испратите порака на лицето наспроти вас дека сте модерен, атрактивен и сигурен маж со стил.

ЈА МЕНУВА СЕКОЈА ТОРБИЧКА

Машките чанти обично се дизајнирани да се носат преку рамо, околу половината или во рака. Ако не сте обожавател и поддржувач на ниеден начин на носење на чанта, ќе го направите вистинскиот избор со Edward паричникот. Нема да се надува, па можете да го ставите во секој џеб.и

ПАРИЧНИКОТ ЗБОРУВА МНОГУ ЗА ВАС

Без разлика дали сте љубител на модни додатоци за мажи или не, луксузниот машки паричник е аксесоар кој секој маж треба да го има. Можеби мислите дека тоа е небитен детал, но неуредните паричници многу кажуваат за личноста - на пример, на вашиот клиент, избраничката, познаниците.

НЕПОГРЕШЛИВ ИЗБОР ЗА СИТЕ МАЖИ

Ниту еден маж нема да остане рамнодушен кон овој паричник, па така и неговата избраничка која ќе посака да му подари на својот партнер баш ваков паричник кој зрачи со луксуз. Момци и мажи, ова ќе биде знак дека вашите избранички ве сметаат за модерни мажи!

Впечатоци на задоволни клиенти!

Навистина ми се допаѓа затоа што не сакам премногу обемни паричници што ме прават да изгледам како да носам тула во џебот.

Тодор - Неготино

Многу елегантно и практично, сè што треба да биде паричникот: Д.

Александар - Тетово

Воодушевен сум. Само ми требаше ваков со доволно простор за картички: Д.

Петар - Охрид

Модел со кој нема да погрешите
  • Неодолив дизајн
  • Се вклопува во предниот џеб
  • Има доволно простор за сè што ви треба
  • Не се истроши и не се наведнува веднаш штом ќе седнете

Паричник кој трае цел живот

Супериорната изработка го прави модел кој ќе ве следи низ животот како најверен пријател.

Испитано

Квалитет

Модерен

Тенок

Материјал:

полиуретан

Боја:

Сина

Димензии:

12 см х 1,5 см х 9 см

Тежина:

80 гр

ОПИС:

Edward е луксузен машки паричник што е непогрешлив избор на секој маж! Врвен квалитет, мултифункционалност, класичен и модерен дизајн ќе им кажат на другите многу за вас и вашиот вкус.

ПРЕДУПРЕДУВАЕ:

Иако производот е изработен од издржливи материјали, внимавајте да не го оштетите.

ОДРУВАЕ:

Кога паричникот ќе се извалка, избришете го со влажна крпа и оставете го да се исуши на воздух.

Складирање:

Кога не се користи, чувајте го на суво и безбедно место, далеку од директна топлина, отворен пламен и подалеку од дофат на деца. Ова ќе спречи оштетување на производот.

-50%

Залиха: Достапно

2380ден
1190ден
+ Поштарина

100% гаранција на задоволство

Испорака во рок од 1 до 2 дена

Бесплатна и брза испорака

Пакување: Edward

 

Категории

Нарачка

2380ден 1190ден
Купи

100% сигурно купување

23 207 768