Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
Почетна страница > Eco Save Ball
-50%

Eco Save Ball - Еко топче за перење алишта

Оцена 4,7 / 5

Намалете ја потрошувачката на детергент, вода, електрична енергија и имајте беспрекорно чисти алишта!

2380ден
1190ден
+ Бесплатна поштарина + Поштарина

Денес нарачуваш, веќе добиваш!

1x  1190ден /пар.

Топ селекција

2x  790ден /пар.

Супер заштеда

3x  656.67ден /пар.

Само 5 артикли оставени на залиха Продадени 71 парчиња во последните 24 часа 150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Производот не е достапен во продавниците!

Фотографија на производот во 360 °

Зачудувачка чистота и свежина на алиштата

Eco Save Ball е топка со уникатни магнети кои делуваат на процесите на перење. Безбедно, едноставно и економично решение помага честичките на детергентот да се распрснат рамномерно за време на перењето за совршено чиста алишта!

Нема непријатни мириси од облеката

Нема непријатни мириси од облеката. Користењето топчево работи на побрзо и полесно перење алишта во машината за перење. Затоа, по миењето, не остануваат штетни хемикалии од детергентите на облеката или се задржуваат непријатни мириси.

Помали сметки за струја и вода

Намалете го времето и парите потребни за перење алишта со Eco Save Ball, а сепак уживајте во беспрекорно измиена и ароматизирана облека.

Мека облека од зачувани бои

Топчето се става во машината за перење за време на секое перење со половина препорачана количина детергент. Крајниот резултат е совршена чистота, додека облеката е мека и воздушеста, а боите се зачувани.

Нарачка

2380ден -24% 1190ден
Купи

Политика за колачиња