Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
Почетна страница > Drici

Drici - Слушалки што се преклопуваат

Слушалките што сите ги бараат! Тие слушалки ќе ви обезбедат квалитет на звукот што ќе ве воодушеви и ќе ви отворат нови погледи кога станува збор за чист звук, бас и многу повеќе.

★★★★★ ✅ 412 клиенти го препорачуваат овој производ ✅
🔥 Ограничена понуда - остануваат само 16 парчиња
- 50%
2580ден
1290ден

🚚 Бесплатна поштарина 🚚

Брза и безбедна испорака

Безбедни начини на плаќање

Сигурна и квалитетна набавка

100% гаранција на квалитет

Удобно и нежно чувство за ушите

Ергономски дизајнираната мемориска пена обезбедува најудобно чувство за вашите уши додека слушате музика. Тие нема да остават црвени линии или да предизвикаат болка во ушите ако имате обетки на себе.

Можете да ги користите со секој уред

Може да користите Drici слушалки во какви било активности што ги сакате и тие ќе ви го обезбедат истиот квалитет на звукот. Може да се користат компјутер додека играте видео игри или работите, со мобилни телефони, таблети, лаптопи или кој било друг аудио уред.

Стабилни додека ги носите

Со прилагодување на лентата за глава, овие слушалки ќе ви обезбедат голема стабилност додека ги носите. Можете да трчате, да одите, да зборувате, но слушалките секогаш ќе бидат на истото место.

Паузирајте ја музиката со само еден клик

Кабелот за слушалки има копче, кое ќе го олесни процесот кога сакате да ја паузирате музиката во моментот. Нема повеќе вадење на телефонот и кликнување на опцијата за пауза или вадење на слушалките, направете го тоа со само еден клик.

Слушалки за заштеда на простор

Лесно преклопливи ушни перничиња, ви овозможуваат лесно складирање или носење наоколу. Со преклопување на ушните перничиња можете да заштедите простор на вашето биро, во вашата фиока или во чантата.

Фотографија на производот во 360 °

Слушајте музика без прекини

Овие слушалки имаат патентиран аудио приклучок кој не паѓа. Сега можете да уживате во вашите активности додека слушате музика без да се грижите дали аудио-кабелот лесно ќе се извлече од уредот.

Ново совршено музичко искуство

Новата ера на звук за вас. Слушалките ќе ви обезбедат: најдобар стерео звук, јасен вокал, најдобар ритам на бас и јасни високи тонови. Што ќе ви даде совршена рамнотежа за звуците.

Лесно прилагодлива лента за глава

Можете да ги поместите слушалките настрана и да ги приспособите на обликот и големината што ви треба. Со прилагодување на лентата за глава, ќе го имате најудобното искуство додека користите слушалки.

Од слушање музика до зборување - благодарение на вградениот микрофон

Сега не мора да ги вадите слушалките кога музиката ви е прекината со телефонски повик. Со вградениот микрофон, лицето од другата линија ќе ве слуша јасно и гласно.

Впечатоци на задоволни клиенти!

Звукот од овие слушалки е неверојатен. Тие сега се мојот апсолутен омилен пар слушалки!

Елена - Струга

Ако уживате во квалитетниот звук додека слушате музика, Drici е за вас. Топло ги препорачувам.

Јован - Валандово

Сакам да играм игри и тешко ми беше да најдам добри слушалки. Сега пребарувањето е завршено бидејќи овие слушалки се најдобрите што некогаш сум ги купил.

Зоран - Охрид

Drici - Слушалки за преклопување

Уживајте во кристално чиста музика и одличен квалитет на звукот со овие модерни слушалки насекаде и во секое време! Моќниот драјвер од 40 мм произведува посилни звучни бранови и бас.

2580ден 1290ден
Износ:

1x  1290ден /пар.

Топ селекција

2x  1045ден /пар.

Супер заштеда

3x  830ден /пар.

Производ 1
Боја: Ве молиме изберете својства на производот:

клиентите препорачуваат!

Повеќе од 95% од купувачите на овој производ го оценија како одличен!

Дознајте повеќе за производот

Опис:

Слушалки со висок квалитет

Употреба:

PC; MP3; Мобилен телефон; Таблет; Лаптоп; Аудио уреди

Бои:

црна, сина

Карактеристика:

Вграден микрофон

Категории

Нарачка

2580ден -30% 1290ден
Купи