Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
Почетна страница > Debbi

Debbi - префинет градник

Модерниот градник Debbi совршено ќе се вклопи во сите форми на гради. Со помош на широки прилагодливи ремени, го неутрализира непријатното чувство на сечење на рамената. Материјали: најлон 95%, спандекс 5%

★★★★★ ✅ 412 клиенти го препорачуваат овој производ ✅
🔥 Ограничена понуда - остануваат само 16 парчиња
- 50%
2580ден
1290ден

🚚 Бесплатна поштарина 🚚

Брза и безбедна испорака

Безбедни начини на плаќање

Сигурна и квалитетна набавка

100% гаранција на квалитет

Удобност додека се носи

Лесниот и воздушен материјал на градникот спречува потење и овозможува удобно чувство во текот на денот.

Елегантен изглед под облеката

Без разлика дали го носите во секојдневни или специјални прилики Debbi градник ќе ви даде чувство на удобност и ќе ја нагласи вашата женственост.

Мек материјал со еластин

Поради неговата леснотија и удобност, нема да го почувствувате овој грациозен градник на себе. Без непријатно затегнување, ќе се чувствувате удобно во секоја комбинација облека.

Без разграничување

Лесниот и мек материјал со еластин лесно ќе се прилагоди на обликот на вашите гради и ќе спречи фрустрирачко цртање на грбот.

Одлична поддршка за бујните гради

Удобните чаши и силните прерамки на овој градник ќе обезбедат удобност, стабилност и поддршка што им се потребни на поголемите гради.

Фотографија на производот во 360 °

Деликатни детали од тантела

Со цветни детали од тантела и украсени рабови Debbi градникот зрачи со романса.

Удобни и меки корпи

Меките и воздушни чаши ги поддржуваат градите и им даваат побујниот изглед. Совршено се прилагодуваат на сите форми на гради.

Широки ремени за рамо прилагодливи напред

Брз и лесен начин за прилагодување на ремените за градник ќе ви даде удобност и удобност што ви ги бараат градите.

Ги истакнува вашите атрибути

Debbi Градникот му ласка на вашето тело и го буди шармот во вас. Деталите за V-деколте и чипка ќе ги истакнат вашите атрибути.

Впечатоци на задоволни клиенти!

Градникот е одличен! Тоа е толку удобно и меко што дури и после долг ден немам желба да го соблечам.

Зорица - Пехчево

Нема повеќе непријатна тежина на грбот и рамената, одличен е!

Елена - Штип

Со години се обидувам да најдам соодветен градник. Колега од работа ми ја препорача оваа и само ќе кажам дека моето пребарување заврши.

Наташа - Куманово

Модерен градник Debbi

Градник дизајниран да го подобри држењето на телото, да ги истакне облините и да обезбеди врвен комфор. Материјали: 90% најлон, 10% еластан

2580ден 1290ден
Износ:

1x  1290ден /пар.

Топ селекција

2x  1,045ден /пар.

3x  830ден /пар.

Производ 1
Боја:
Производ 1
Величина:

клиентите препорачуваат!

Повеќе од 95% од купувачите на овој производ го оценија како одличен!

Дознајте повеќе за производот

Опис:

Debbi - префинет градник.

Материјали:

најлон 95%, спандекс 5%

Големини:

36/80, 38/85, 40/90, 42/95, 44/100

Боја:

беж, црна, розова, црвена, светло виолетова

Категории

Нарачка

2580ден 1290ден
Купи

100% сигурно купување

23 207 768