Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
Почетна страница > Corsetto

Corsetto - Сензуален корсет

Имајте убаво обликуван струк без капки пот и напорно вежбање. Заедно со овој корсет, ќе носите и најсмелите модни комбинации.

Големини Обем на половината (см) Длабочина (см)
М 54 30
Л 56 31,5
XL 61 32
XXL 64 33,5
★★★★★ ✅ 412 клиенти го препорачуваат овој производ ✅
🔥 Ограничена понуда - остануваат само 16 парчиња
- 50%
2780ден
1390ден

🚚 Бесплатна поштарина 🚚

Брза и безбедна испорака

Безбедни начини на плаќање

Сигурна и квалитетна набавка

100% гаранција на квалитет

Фигура на песочен часовник на трепкање на окото

Со помош на овој корсет, постигнете фигура налик на песочен часовник за неколку секунди! Удобниот и нежен корсет е исклучително функционален, квалитетен, удобен и убаво се прилепува на телото!

Без да ги исфрлите омилените десерти

Можно е да постигнете привлечна фигура без да ја исфрлите омилената храна. Уживајте во погледот на вашата совршено обликувана половина без каење.

Храбро во омилениот фустан

Тоа е идеален избор за секој што сака да изненади и да изгледа совршено во кој било фустан.

Нежно на кожата

Иновативната технологија на производство и овозможува на вашата кожа да дише и спречува иритација поради продолжено абење.

Нема да мора да купувате друг корсет со години

Направен е од првокласен, цврст и нераскинлив материјал. Willе го носите со години и нема да се деформира од носење и миење.

Фотографија на производот во 360 °

Нема да ве боли додека сте активни

Тој е дизајниран да ви овозможи целосна слобода на движење и не ве попречува во каква било активност.

Рамен стомак, без откажувања

Високиот струк на корсетот ќе даде изглед на убаво обликувана линија и ќе го скрие вишокот на стомакот и околу половината.

Незабележителен под облеката

Носете тесни фустани и здолништа без непријатност што ќе ви бидат оцртани шевовите, бидејќи Corsetto е скроен така што не сече и не создава набори.

Одлична поддршка за тело

Исто така е идеален за носење за време на тренинг бидејќи обезбедува стабилност и флексибилност на движењето, истовремено намалувајќи го чувството на притисок и напор.

Впечатоци на задоволни клиенти!

По породувањето, не бев задоволен од својата фигура и немав време за вежбање. Овој корсет ја реши мојата работа, барем засега

Зорица - Штип

Лесно можам да се вклопам во сите најтесни фустани за излегување. И ништо не е зацртано. ;)

Санела - Берово

Удобно е и работи.

Ирена - Богданци

Сензуален корсет Corsetto

Оптички стеснете ја половината за да заблеска во целата своја убавина! Материјал: 100% памук

2780ден 1390ден
Износ:

1x  1390ден /пар.

Топ селекција

2x  940ден /пар.

Супер заштеда

3x  790ден /пар.

Производ 1
Величина: Ве молиме изберете својства на производот:

клиентите препорачуваат!

Повеќе од 95% од купувачите на овој производ го оценија како одличен!

Дознајте повеќе за производот

Опис:

Corsetto е практичен корсет за обликување на фигура.

Материјал:

85% полиестер, 15% спандекс

Боја:

Беж

Димензии:

M, L, XL, XXL

Нарачка

2780ден -45% 1390ден
Купи

Политика за колачиња