Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
Почетна страница > Coltello

Coltello - Универзален нож за сечење

Нож за сечење со врвен квалитет со кој можете лесно и брзо да го организирате дворот, да ја косите тревата, да ги отстраните плевелите и грмушките

-50%

Залиха: Достапно

2580ден
1290ден
+ Поштарина

100% гаранција на задоволство

Испорака во рок од 1 до 2 дена

Бесплатна и брза испорака

Пакување: Coltello

Гаранција за враќање на парите од 44 дена

Во случај да од било која причина не сте задоволен со производот, едноставно ни се јавите и ќе ви ги вратиме парите

Косе висока трева, грмушки и плевел со леснотија

Универзалниот нож ќе го направи вашиот тример супер ефикасен, така што можете да косите дури и висока трева, грмушки и плевел без многу одлагање.

Лесен за поставување и лесен за употреба

Овој нож е направен за повеќето уреди и е лесен за поставување, така што вашата машинка ќе биде подготвена за косење и кастрење многу брзо.

Издржлив и издржлив, ќе го користите долго време

Coltello Ножот е направен од квалитетен материјал и нема да се истакнува по неколку употреби, како индивидуални ножеви.

Исто така ја коси тревата на тешко достапни места

Поради својата конфигурација и малите димензии, тој лесно достигнува недостапни места, околу цвеќиња, во близина на огради и патеки.

Запчестите сечила отстрануваат сè што е пред нив

Шест запчести сечила, изработени од висококвалитетен челик, пресекуваат сè пред нив и оставаат совршено уредени тревници.

100% задоволство или пари назад!

Гаранција за 44 дена: Користете ги вашите производи до 44 дена и видете го квалитетот. Доколку поради која било причина не сте целосно задоволни од производот, едноставно испратете го кај нас и ние ќе ви вратим епарите без дополнителни прашања.

Износ:

1x  1290ден /пар.

Топ селекција

2x  890ден /пар.

Супер заштеда

3x  756.67ден /пар.

Фотографија на производот во 360 °

Косена градина за само неколку минути

Скратете го времето потребно за уредување на градината во топло и сончево време! Со овој нож значително ќе го забрзате косењето и ќе имате градина подготвена за уживање.

Од машината се прави моќен уред

Извонредно парче алатка што го прави тримерот моќен уред за брзо уредување! Благодарение на одличната цврстина, нема да го запрат дури и цврсти и отпорни растенија.

Косење без непријатност во рацете

Добра алатка и квалитетен нож ќе ве спаси од предвремен замор и непријатност во вашите раце додека користите машинка. Завршете ја работата без премногу замор.

Квалитетна изработка и сила

Врвен квалитет на материјалот и квалитетна изработка гарантираат ефикасно работење и долгорочна употреба.

Впечатоци на задоволни клиенти!

Добра ноќ, задоволен сум по првата употреба.

Маријан - Штип

Бев скептичен, но производот е всушност многу добар.

Филип - Гевгелија

Вчера добив пакет со нож и денес го монтирав и го пробав. Задоволен сум иако сум тотален аматер и штотуку почнав да користам тример.

Зоран - Берово

Сигурна алатка со одлични перформанси
  • Лесно косење без напор
  • Одговара на повеќето машини
  • Лесно се поставува
  • Квалитет за подолга употреба
  • Уредете ја градината без напор

Без напор употреба

Корисен додаток на која било машинка и градинарство во еден момент.

ШАРП

КВАЛИТЕТ

ДОЛГОТРАЈНО

ПРЕЦЕНЦИЈА

Опис:

Coltello е универзален нож за потстрижување што ќе ви помогне брзо и ефикасно да работите градинарски работи.

Материјали:

Легура на челик

Ширина:

24,5 см

Должина на нож:

5 см

ПРЕДУПРЕДУВАЕ:

Иако е изработено од квалитетен материјал, се препорачува внимателно ракување со ножот за да се избегне оштетување.

ОДРУВАЕ:

Кога ќе завршите со употреба, отстранете ги остатоците од трева и прашина и редовно ставајте производи за одржување.

ЗАБЕЛЕШКА:

Фризерот не доаѓа со ножот.

Складирање:

Кога не се користи, чувајте го на суво и безбедно место, подалеку од дофат на деца и домашни миленици.

-50%

Залиха: Достапно

2580ден
1290ден
+ Поштарина

100% гаранција на задоволство

Испорака во рок од 1 до 2 дена

Бесплатна и брза испорака

Пакување: Coltello

 

Нарачка

2580ден -33% 1290ден
Купи

Политика за колачиња