Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
Почетна страница > Collen

Collen - Привлечен градник

Овозможува убава форма и голема поддршка и поголеми, потешки гради, со акцент на удобност!

Големина Обем на гради (cm) Обем на градите (cm)
368474
388676
408878
429080
449282
469484
★★★★★ ✅ 412 клиенти го препорачуваат овој производ ✅
🔥 Ограничена понуда - остануваат само 16 парчиња
- 50%
2780ден
1390ден

🚚 Бесплатна поштарина 🚚

Брза и безбедна испорака

Безбедни начини на плаќање

Сигурна и квалитетна набавка

100% гаранција на квалитет

Рамномерно ја распределува тежината

Меки, широки ремени ќе се грижат за олеснување на рамената во тешки гради. Материјалот не се сече на рамото, туку тежината на градите е рамномерно распоредена.

Широки прилагодливи ремени

Брз и лесен начин за прилагодување на ремените за градник ќе ви даде удобност и удобност што ви ги бараат градите.

Ги истакнува вашите атрибути

Collen градникот му ласка на вашето тело и буди шарм во вас. V-деколтето и слатки детали ќе ги истакнат вашите облини.

Без разграничување

Лесниот и мек материјал со еластин лесно ќе се прилагоди на обликот на вашите гради и ќе спречи фрустрирачко цртање на грбот.

Одлична поддршка за бујните гради

Удобните чаши и силните прерамки на овој градник ќе обезбедат удобност, стабилност и поддршка што им се потребни на поголемите гради.

Фотографија на производот во 360 °

Дише и без затегнување

Градникот е направен од материјал што ја одделува влагата од телото и ја остава кожата да дише.

Стабилен за време на активност

Централниот дел помеѓу корпите е подигнат и исклучително добро обезбеден, што е идеално за гради од сите големини.

Крајна удобност и совршена поддршка

Чувствувајте се безбедно и растоварено во текот на целиот ден. Овој градник е дизајниран да ви даде совршена удобност и поддршка.

Удобни и меки корпи

Меките и воздушни чаши ги поддржуваат градите и им даваат побујниот изглед. Совршено се прилагодуваат на сите форми на гради.

Впечатоци на задоволни клиенти!

Со оглед на тоа колку вообичаено плаќам за градници, јас сум многу среќен со ова.

Ирена - Битола

Го препорачувам на жени со поголеми гради. Долната лента е широка и цврста, што е многу важно за градите да бидат стабилни.

Наташа - Охрид

Со години се обидувам да најдам соодветен градник. Колега од работа ми ја препорача оваа и само ќе кажам дека моето пребарување заврши.

Зорица - Кратово

Атрактивен градник Collen

Овозможува убава форма и голема поддршка и поголеми, потешки гради, со акцент на удобност! Материјали: 90% најлон, 10% еластан

2780ден 1390ден
Износ:

1x  1390ден /пар.

Топ селекција

2x  1145ден /пар.

Супер заштеда

3x  930ден /пар.

Производ 1
Боја: Ве молиме изберете својства на производот:
Производ 1
Величина: Ве молиме изберете својства на производот:

клиентите препорачуваат!

Повеќе од 95% од купувачите на овој производ го оценија како одличен!

Дознајте повеќе за производот

Опис:

Collen - атрактивен градник.

Големини:

36/80 38/85 40/90 42/95 44/100

Боја:

Беж, розова, виолетова

Материјали:

Надворешен слој - 87% најлон, 13% спандекс; Внатрешен слој - 65% полиестер, 35% памук

Категории

Нарачка

2780ден 1390ден
Купи

100% сигурно купување

23 207 768