Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
23 207 768
Почетна страница > Cettia
-50%

Божествено ланче со хороскопски знак

Оцена 4,7 / 5

Чувствувајте се исполнето и среќно и привлечете пари и позитивна енергија со уникатен астро ѓердан кој сјае како ryвездено небо навечер 😍 Материјал: легура на цинк

2380ден
1190ден
+ Бесплатна поштарина + Поштарина

Денес нарачуваш, веќе добиваш!

Хороскопски знак:

1x  1190ден /пар.

Топ селекција

2x  945ден /пар.

3x  697ден /пар.

Само 5 артикли оставени на залиха Продадени 71 парчиња во последните 24 часа 150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Производот не е достапен во продавниците!

Фотографија на производот во 360 °

Писмено прикажување на функционалност

1 Тенка елегантна ѓердан 2 украсена полумесечина 3 Хороскопски знак

 

Категории

Нарачка

2380ден 1190ден
Купи

100% сигурно купување

23 207 768