Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
Почетна страница > Celestial

Небесен - уникатен астро ѓердан

Уникатниот ѓердан во приврзокот ја носи уникатната положба на theвездите на вашиот хороскопски знак, што е патоказ за среќен живот.

-50%

Залиха: Достапно

2380ден
1190ден
+ Поштарина

100% гаранција на задоволство

Испорака во рок од 1 до 2 дена

Бесплатна и брза испорака

Пакување: Celestial

Гаранција за враќање на парите од 44 дена

Во случај да од било која причина не сте задоволен со производот, едноставно ни се јавите и ќе ви ги вратиме парите

Енергично само за вас

Небесниот ѓердан, различен од другите, носи со constвездие што ве дефинира вас и вашиот хороскопски знак што ја нагласува вашата уникатност.

Силен заштитен амајлија

Единствениот ѓердан со дводелен приврзок, украсена полумесечина и тркалезна чинија што ја носи позицијата на theвездите на вашиот знак, е силен заштитен амајлија за позитивен и опуштен став во животот.

Донесува смиреност и рамнотежа

Нејзината позитивна енергија ќе ве следи секогаш и секаде. Willе ве охрабри да преземете нешто и истовремено да ви донесе чувство на смиреност и рамнотежа.

Ги врти starsвездите во ваша корист

Thisвездите ќе бидат во ваша корист со овој ѓердан и ќе ви го исполнат животот со убави настани.

Тоа гарантира исполнет живот

Благодарение на неговата издржливост и квалитет, ќе го носите долго време, така што вашиот живот ќе биде исполнет со успех и напредок долго време!

100% задоволство или пари назад!

Гаранција за 44 дена: Користете ги вашите производи до 44 дена и видете го квалитетот. Доколку поради која било причина не сте целосно задоволни од производот, едноставно испратете го кај нас и ние ќе ви вратим епарите без дополнителни прашања.

Износ:

1x  1190ден /пар.

Топ селекција

2x  945ден /пар.

3x  697ден /пар.

Производ 1
Хороскопски знак:

Фотографија на производот во 360 °

Вашето уникатно парче накит

Создава интимна врска со позитивните сили и вашите со constвездија и со тоа ја обновува и усогласува вашата животна енергија.

Персонализиран накит со магичен сјај

Уникатниот персонализиран ѓердан ја покажува непроменетата положба на starsвездите во времето на вашето раѓање. Ноќе ја менува бојата и зрачи со магичен сјај.

Накит со посебно значење

Заборавете на тоа да носите индустриски произведен накит без никакво значење. Овој ѓердан ја носи енергијата на вашиот знак која има посебно значење за вас.

Ја нагласува вашата уникатност

Уникатниот, посебен и накит со значење е поубав од скапиот и безличен накит. Носете накит што ја истакнува вашата единственост затоа што нема да одговара на никого како вас.

Впечатоци на задоволни клиенти!

Theерданите пристигнаа за мене и за моето дете, благодарам од се срце. Тие се убави и чувството е незаменливо.

Наташа - Кичево

Прекрасен ѓердан, бидејќи го имав, се чувствувам одлично. Патем сум скептичен, но овој ѓердан ме воодушеви.

Христина - Демир Капија

Многу е убаво и модерно. Сакам да носам накит што прави да се чувствувам како да ме најде, а не јас него.

Ирена - Богданци

И декорацијата и амајлијата, ја претвораат негативната енергија во позитивна!
  • Енергизирана за вас
  • Носи со constвездие што ве дефинира вас и вашиот знак
  • willе ве поттикне на акција

Престанете да носите накит што е виден безброј пати

Ваше е да го изберете вашиот знак - трансформирајте ги вибрациите со суптилната и нежна енергија што ќе ви ја направи Небесниот ѓердан.

Единствена ѓердан

СОВЕТЕ ВАША ЕНЕРГИЈА

МОOWЕН АМУЛЕТ

БЕЗ ВРЕМЕ

СПЕЦИФИКАЦИИ:

laceерданот долг 45 см, како и приврзокот во форма на месечина, се изработени од метал со сребрена обвивка, додека кружниот дел од приврзокот е изработен од полирано стакло.

ПРЕДУПРЕДУВАЕ:

Не обидувајте се да го отстраните ѓерданот додека не се откопча за да спречите оштетување!

ЗАБЕЛЕШКА:

Приврзокот од стакло со купола емитува благ сјај ноќе или во темни простории.

СКЛАДИРАЕ:

Кога ќе го отстраните ѓерданот, чувајте го на суво и безбедно место, подалеку од дофат на деца и миленичиња.

Единственост:

Единствениот небесен ѓердан е единствен. Тоа е дел од ограничена колекција на специјални астролошки ѓердани.

Прилагодлив и прилагодлив:

Небесниот ѓердан е прилагодлив по должина и прилагодлив за секоја облека што ќе изберете да ја носите.

Визуелна привлечност:

Единственоста на овој енергетски ѓердан е во тоа што можете да го носите и како секојдневен моден додаток.

Квалитет:

Благодарение на внимателната и квалитетна изработка и врвниот материјал од кој е направен, ќе го носите долго време.

-50%

Залиха: Достапно

2380ден
1190ден
+ Поштарина

100% гаранција на задоволство

Испорака во рок од 1 до 2 дена

Бесплатна и брза испорака

Пакување: Celestial

 

Категории

Нарачка

2380ден 1190ден
Купи

100% сигурно купување

23 207 768