Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
Почетна страница > Blendy

Blendy - Мини USB уништувач на храна

Смеењето е најсјајно онаму каде што храната е најдобра! Подготвувањето вкусни јадења никогаш не било полесно затоа што со едно притискање и намигнување ќе исецкате овошје, зеленчук, зачини и месо каде и да сте.

★★★★★ ✅ 412 клиенти го препорачуваат овој производ ✅
🔥 Ограничена понуда - остануваат само 16 парчиња
- 50%
2780ден
1390ден

🚚 Бесплатна поштарина 🚚

Брза и безбедна испорака

Безбедни начини на плаќање

Сигурна и квалитетна набавка

100% гаранција на квалитет

Ултра-практичен уред за богата кујна

Исклучително практичен кујнски апарат. Ги дава истите резултати како големиот хеликоптер, истовремено создавајќи повеќе слободен простор.

Безбеден начин да се исецка кромид без солзи

Не, не мора да носите очила додека сечкате кромид! Blendy Сецкачот ќе ја поедностави подготовката на храната и ќе обезбеди сечење кромид без солзи.

Забавувајте се со семејството

Одличен уред за уживање во готвењето со вашите најмали. Дозволете им на малите готвачи да ви се придружат во авантурите во кујната и научете ги на врвна подготовка на храна со хеликоптер Blendy.

Одржување без одржување

Заради малата големина, чистењето на овој уништувач е исклучително лесно. По употребата, само исплакнете го со вода или измијте ја чашата во машина за миење садови, а потоа исушете ја и составете ја повторно.

Повеќе време за уживање во храната

Заштедува време на чистење и подготовка на храна. Ви остава многу повеќе време да уживате во вкусна храна со пријателите, семејството или слободните активности.

Фотографија на производот во 360 °

Тој ќе ве направи одличен готвач

Остри ножеви се мала тајна на одличните готвачи. Овој хеликоптер има 3 остри ножеви кои ќе ви помогнат да исецкате овошје, зеленчук и месо на едно трепнување, без употреба на масивни ножеви.

Безбедна подготовка на храна без замор на рацете

Шредерот можете да го користите до 50 пати со едно полнење. Потребни се само 3 часа за полнење на уредот преку USB полначот Android и тој е подготвен да работи со еден клик.

Ослободете се од непријатните мириси

Заборавете на мирисот на лук и чили што останува на вашите раце при сечкање. Со овој уред лесно ќе подготвувате храна, без непријатни мириси и непријатности.

Одличен уништувач за кампување

Таа е идеална за кампување или други кулинарски авантури надвор од кујната. Мини хеликоптер што можете да го ставите во џеб е одличен за станови, студентски домови, приколки и шатори.

Впечатоци на задоволни клиенти!

Неверојатно практичен кујнски апарат. Идеално ми е кога брзам да работам и немам време да направам појадок или смути.

Христина - Кратово

Одлично е за кампување и лов. Компактен е, тивок и ми заштедува многу време.

Јован - Битола

Бидејќи храната во студентскиот дом не е многу за пофалба, решив да ги преземам работите во свои раце и да се хранам поздраво. Blendy Тоа беше мојот прв и правилен избор затоа што не зазема многу простор во собата и не е бучен. Исклучително е практично и можам да подготвам мноштво јадења.

Зорица - Кавадарци

Мини USB сецкач за храна Blendy

Исецкајте овошје, зеленчук, зачини, месо и друга храна во секунда каде и да сте

2780ден 1390ден
Износ:

1x  1390ден /пар.

Топ селекција

2x  1195ден /пар.

Супер заштеда

3x  996.67ден /пар.

клиентите препорачуваат!

Повеќе од 95% од купувачите на овој производ го оценија како одличен!

Дознајте повеќе за производот

Опис :

Blendy е мини USB уништувач на храна.

Материјал :

ABS, не`рѓосувачки челик

Пакување :

1 x уништувач, 1 x USB кабел

Боја:

Сино-зелена

Категории

Нарачка

2780ден -33% 1390ден
Купи