Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
Почетна страница > Bladero
-50%

Стабилен острилка за ножеви Бладеро

Оцена 4,7 / 5

Трикратниот систем и врвните материјали ги прават ножевите за острење полесно и побезбедно!

2580ден
1290ден
+ Бесплатна поштарина + Поштарина

Денес нарачуваш, веќе добиваш!

1x  1290ден /пар.

Топ селекција

2x  1095ден /пар.

Супер заштеда

3x  830ден /пар.

Само 5 артикли оставени на залиха Продадени 71 парчиња во последните 24 часа 150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Производот не е достапен во продавниците!

Фотографија на производот во 360 °

КАНИФИ ШАРП САКАТ ПРОФЕСИОНАЛНО

На 3 удари, претворете ги тапите и оштетените кујнски ножеви во совршено остри и практични, како ножевите на професионалните готвачи. Нема повеќе тортура и уништување на храната!

ПРЕГЛЕДУВАЕ НА МОНИТЕ

Првиот од трите слотови преку кои ќе го поминете ножот отстранува какво било оштетување на ножот предизвикано од употреба на несоодветни острилки.

BLЕЛОТО BEЕ БИДЕ ПОВЕЕ ПРОТИВ

Овој стабилен острилка за ножеви со фин дијамантски слот, ја враќа V-формата на сечилото и ја прави исклучително остра.

TUNGSTEN CARBIDE BLADE

Го претвора грубиот острилка за карбид од волфрам и најтапите кујнски ножеви во жилети. Ги изострува сите видови ножеви и лопати.

БЕЗБЕДНО, БЕШЕ И ПРАКТИЧКО ПРИДРУУВА OFЕ НА СИТЕ ЛИЦА НА ЗНАЕЕ

Влечувањето ножеви низ острилка никогаш не било полесно и побезбедно! Паметниот дизајн и сигурниот држач го прават острилото стабилен и безбеден од повреди.

ПОГЛЕД ПОГЛЕД НА ФУНКЦИЈАЛНОСТА

1 ергономска рачка 2 Три слотови за различно ниво на острење 3 стабилен држач

 

Нарачка

2580ден -37% 1290ден
Купи

Политика за колачиња