Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
Почетна страница > BlackX

BlackX - модерен луксузен часовник

За мажи и жени кои ги следат трендовите

★★★★★ ✅ 412 клиенти го препорачуваат овој производ ✅
🔥 Ограничена понуда - остануваат само 16 парчиња
- 50%
2780ден
1390ден

🚚 Бесплатна поштарина 🚚

Брза и безбедна испорака

Безбедни начини на плаќање

Сигурна и квалитетна набавка

100% гаранција на квалитет

Следете ги најновите трендови со овој уникатен часовник на вашиот зглоб!

Стандардните стрелки со часовници ќе бидат заборавени откако ќе го ставите BlackX на вашиот зглоб.

Бидете различни и оригинални благодарение на овој неверојатен часовник.

Не само што ќе ве одвои од другите, туку и ќе ве стави во центарот на вниманието каде и да се појавите.

НАПРАВЕТЕ СИЛНА ИМПРЕСИЈА

Појавете се на деловен состанок BlackX и оставете силен прв впечаток врз вашите деловни партнери. Веднаш ќе знаат дека имаат работа со сериозен човек. Благодарение на него, ќе бидете во центарот на вниманието каде и да се појавите.

БИДЕТЕ СОСЛУГО СО ТЕНДОВИТЕ

Ените сакаат мажи кои се грижат за себе и кои ги следат најновите трендови. Покажете му на понежниот пол дека сте таков тип на маж и тие нема да можат да ви одолеат - исто како вас во овој неодолив часовник.

СОВРШЕН ЗА СИТЕ СЛУЧАИ

BlackX е исклучително модерен и погоден за секоја пригода. Може да го носите со свечена или лежерна облека. Не можете да погрешите со часовникот од BlackX! Со него, секоја комбинација на облека ќе биде полн погодок.

Фотографија на производот во 360 °

ЕДИНСТВЕН ДИЗАЈН

Современиот часовник со уникатен дизајн има сосема оригинален начин на прикажување на времето. ЛЕД-светлата од левата страна на случајот ги покажуваат часовите и минутите од десната страна. Како одминува времето, светлата се вклучуваат и исклучуваат.

Цврст и отпорен

BlackX е изработен од високо квалитетен материјал што го прави многу цврст и издржлив. Отпорен е на удари, гребнатини и притисок.

СУПЕР ЛЕД ТЕХНОЛОГИЈА

Футуристичкиот дизајн на осветлување ви овозможува лесно да го прочитате времето без да барате дополнителна светлина, во кое било време од денот и во најтемни услови.

ИДЕАЛЕН ПОДАРОК

Покажете им на другите колку се грижите за нив и подарете им го овој неверојатен часовник. Тој е совршен подарок за вашите пријатели - татко, брат или деловен партнер.

Впечатоци на задоволни клиенти!

Убав часовник, но сите пофалби за kindубезните и брзи курири. Го порачав вчера, а веќе пристигна денес

Петар - Демир Хисар

Вистинско уживање, а иновативниот дизајн му дава елеганција

Филип - Струга

Воодушевен сум од него. Малку е невообичаено, но многу интересно.

Зоран - Ресен

BlackX - футуристички часовник за Sci-Fi

Создавањето на безвременскиот производител на часовници заведува и хипнотизира со својот футуристички Sci-Fi дизајн, и ниту еден вoverубеник во вселената не може да одолее на својот необичен приказ на времето.

2780ден 1390ден
Износ:

1x  1390ден /пар.

Топ селекција

2x  1,195ден /пар.

3x  963ден /пар.

Производ 1
Боја:

клиентите препорачуваат!

Повеќе од 95% од купувачите на овој производ го оценија како одличен!

Дознајте повеќе за производот

Опис:

Современиот луксузен часовник BlackX има уникатен дизајн и претставува целосно нов начин на прикажување на времето. Совршен е за сите современи мажи и жени. Отпорен е на удари и гребнатини.

Материјал:

Куќиштето и ременот за часовник се изработени од не`рѓосувачки челик.

Димензии на ременот:

23 см

Боја:

црна

Пакет:

Во пакетот доаѓа 1 x BlackX час.

Употреба:

Совршен за секојдневна употреба. Тоа е одличен избор за деловни и сериозни мажи и жени, како и за сите други кои сакаат да го украсат зглобот со овој соодветен додаток.

Како да се користи:

Читањето на времето и датумот е лесно. Сијалиците лево ги покажуваат часовите и месеците, а десно минутите и датумот!

Категории

Нарачка

2780ден 1390ден
Купи

100% сигурно купување

23 207 768