Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
Почетна страница > Benda

Benda - Завој за стапала

Мек завој кој ги поддржува ногата и зглобот во секое време. Безбедна заштита за време на обука или рекреација.

★★★★★ ✅ 412 клиенти го препорачуваат овој производ ✅
🔥 Ограничена понуда - остануваат само 16 парчиња
- 50%
2380ден
1190ден

🚚 Бесплатна поштарина 🚚

Брза и безбедна испорака

Безбедни начини на плаќање

Сигурна и квалитетна набавка

100% гаранција на квалитет

Целосна поддршка за стапалата

Благодарение на завојот Benda, ногата ќе постигне соодветна стабилност и максимална безбедност за време на физичката активност.

Го стабилизира зглобот

Вашиот зглоб ќе заземе правилна позиција за време на секој тренинг или рекреација. Уживајте во спортот без повреди.

Без истегнување или дислокација

Навремено избегнувајте истегнување, повреди и дислокации. Заштитете ја ногата и безбедно започнете спортски активности.

Воздушен и квалитетен

Избегнете чешање, повреди и непријатно чешање што го чувствувате со други завои. Со завојот Benda, стапалото ќе остане неповредено, а кожата без иритација.

Лесно се одржува

Флексибилен материјал за перење и одржување овозможува непречено миење и одржување. Без страв од кинење или уништување на завојот.

Фотографија на производот во 360 °

Заштита на зглобот во секое време

Тој ја извршува својата работа совршено во секоја активност што бара движења на глуждот. Тоа ќе го заштити вашиот зглоб без разлика дали трчате, пешачите, играте тенис, одбојка итн.

Спречете повреди при физичка активност

Однесувајте се кон безбедноста за време на која било активност. Направете тренингот до крај, без да ги повредите стапалата или глуждовите.

Практично и лесно прилагодливо

Лесно и едноставно прилагодување на завојот на ногата, без оглед на обликот и големината. Еластичниот материјал ви дава флексибилно прилагодување.

Удобно чувство додека носите

Нежните материјали настојуваат да ви дадат најудобна физичка активност. Чувствувајте се пријатно и пријатно за време на тренингот, без никакви непријатности или притисок околу нозете.

Впечатоци на задоволни клиенти!

Долго време барав завој за употреба за време на утринското трчање. Погледнав неколку производи и се одлучив за Benda. Јас го користев неколку пати досега и сум воодушевен од удобноста. Јас сум исклучително задоволен од купувањето!

Тодор - Тетово

Одлична поддршка за глуждот! Лесен е за употреба, дава поддршка за глуждот, удобен, сите пофалби.

Александар - Кочани

Јас спортувам многу и го повредив глуждот, а потоа го најдов овој неверојатен завој. Многу е удобно и можам да одам со него без никаква болка.

Ирена - Македонска Каменица

Нога завој Benda

Прилагодлива поддршка за стапалата за безбедна и продуктивна обука и рекреација. Материјали: 60% неопрен, 30% полиестер, 10% спандекс

2380ден 1190ден
Износ:

1x  1190ден /пар.

Топ селекција

2x  1045ден /пар.

Супер заштеда

3x  796.67ден /пар.

Производ 1
Модел: Ве молиме изберете својства на производот:
Производ 1
Величина: Ве молиме изберете својства на производот:

клиентите препорачуваат!

Повеќе од 95% од купувачите на овој производ го оценија како одличен!

Дознајте повеќе за производот

Опис :

Benda - Завој за стапала

Материјал :

60% неопрен; 30% полиестер; 10% спандекс

Големини :

Лево S; Лево М; Лево L; Лево XL; Десно С; Десно М; Десно Л; Десно XL.

Боја:

црна

Категории

Нарачка

2380ден -20% 1190ден
Купи