Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
Почетна страница > Bearz

Bearz - тактички шорцеви

Исклучително издржливи шорцеви, дизајнирани за акција и авантури на отворено, но и доволно лежерни за секојдневно носење.

Големина Обем на половината (cm) Обем на колковите (cm)
L88-92102-105
XL96-100108-111
2XL104-112114-120
3XL116-126123-129
★★★★★ ✅ 412 клиенти го препорачуваат овој производ ✅
🔥 Ограничена понуда - остануваат само 16 парчиња
- 50%
3580ден
1790ден

🚚 Бесплатна поштарина 🚚

Брза и безбедна испорака

Безбедни начини на плаќање

Сигурна и квалитетна набавка

100% гаранција на квалитет

Бидете подготвени за акција во сите прилики

Идеална комбинација на функционалност, модерен стил и тактичка практичност што ви дава неверојатна удобност.

За рекреативци, професионалци и спортисти

Нивната мултифункционалност и практичност обезбедуваат неверојатна помош за спортистите, професионалците и луѓето кои водат активен животен стил.

Минималистички дизајн

Овие тактички шорцеви имаат едноставен и еднобоен изглед и можете да ги комбинирате со сите можни парчиња облека.

Тие лесно се вклопуваат во секоја прилика

Иако се највообичаен избор на професионалци, тие се омилени и меѓу рекреативците во планинарење, возење велосипед, лов и риболов, војската и сите други авантури.

Совршено се вклопуваат во сите

Совршена мешавина од лесен материјал за дишење и секогаш популарен дизајн. Со својот растеглив појас, совршено ќе ви прилега, без оглед на вашата градба.

Фотографија на производот во 360 °

Сигурен во авантури

Овие тактички шорцеви се изработени од квалитетна ткаенина и се отпорни на гребење. Тие брзо се сушат кога се влажни, што ќе ви се најде кога сте во акција.

Движете се без ограничувања

Шорцеви за работа со прилагодлив ремен и четиридимензионален растеглив спандекс се флексибилни и можете да изведувате широк опсег на движења без да се чувствувате воздржани.

Исклучително удобно

Bearz Тактичките шорцеви ви нудат голема удобност, без разлика во каква ситуација се наоѓате. Еластичниот појас со велкро брава се прилагодува на мерењата на вашата половина.

Повеќе простор за резерви

Тие содржат џебови со низок профил, два широки џебови за грб и два мали џебови за грб. Тие исто така имаат D-јамка Duraflex на која може да се прикачат клучен прстен, ЕДЦ и друга опрема.

Впечатоци на задоволни клиенти!

Многу сум среќен со овие панталони. Одлична вредност за парите, затоа нарачав уште еден пар, еден за мојот сопруг и еден за мојот син. Идеално за претстојната сезона за кампување!

Ирена - Демир Капија

Ги купив за секојдневна употреба и пријатно сум изненаден колку се удобни.

Јован - Берово

Ги пробав за трчање за прв пат и ми се допадна што беа многу функционални. Тие содржат грст џебови, а во исто време се лесни, растегливи и може да се носат додека ловите риба.

Зоран - Скопје

Тактички шорцеви Bearz

Исклучително издржливи шорцеви создадени за надворешни патувања и авантури, но доволно елегантни за градски прошетки 🏞 🏙 Материјал: 100% памук

3580ден 1790ден
Износ:

1x  1790ден /пар.

Топ селекција

2x  1,545ден /пар.

3x  1,330ден /пар.

Производ 1
Величина: Ве молиме изберете својства на производот:

клиентите препорачуваат!

Повеќе од 95% од купувачите на овој производ го оценија како одличен!

Дознајте повеќе за производот

Опис:

Bearz се тактички шорцеви погодни за сите прилики.

Материјал:

Памук

Големина:

L, XL, 2XL и 3XL

Боја:

Темно сива

Категории

Нарачка

3580ден 1790ден
Купи

100% сигурно купување

23 207 768