Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
Почетна страница > Bandi

Bandi - 18-делен аксесоари за коса за девојки

Вашето мало девојче ќе го сака овој уникатен сет додатоци за коса со слатки детали. Забавувајте се заедно и правете нова фризура секој ден. Материјали: Еластична лента, полиестер, филц

★★★★★ ✅ 412 клиенти го препорачуваат овој производ ✅
🔥 Ограничена понуда - остануваат само 16 парчиња
- 50%
2580ден
1290ден

🚚 Бесплатна поштарина 🚚

Брза и безбедна испорака

Безбедни начини на плаќање

Сигурна и квалитетна набавка

100% гаранција на квалитет

Мека и нежна за главата

Овој симпатичен комплет е направен од меки и лесни материјали кои ќе бидат нежни на главата на детето. Нема да се лизгаат и да ја скинат косата на вашата ќерка.

Ќе бидеш кул мајка во градинка

Не само што вашата девојка ќе го сака овој комплет, туку и другите деца. Ќе бидете кул мајка која прави неверојатни фризури и ги украсува со слатки додатоци.

Лесен и лесно пренослив

Можете да го носите овој комплет насекаде. Ако се збрка фризурата на роденденската забава, ќе бидете тука за лесно да ја направите фризурата на вашата ќерка повторно совршена.

Одлично за различни прилики

Забава во градинка, ден на училиште или одмор - во овој сет ќе најдете се што ви треба за да создадете уникатна фризура за таа пригода. Дозволете вашата креативност да ве води!

Неверојатен сет по прифатлива цена

Во овој симпатичен сет добивате многу различни еластични ленти и стеги за коса. Тие ќе ви траат долго, нема да треба да купувате други додатоци за коса за вашата ќерка.

Фотографија на производот во 360 °

Без неуредна коса

Додатоците се направени од квалитетни материјали кои се прилагодуваат на секаков тип на коса. Вашето мало девојче може да игра, да трча наоколу и да биде активно, но нејзината фризура ќе остане на место, без неред и заплеткување.

Никогаш повеќе не губете додатоци за коса

Комплетот доаѓа и со лента за да ги прицврстите додатоците за коса за да не ги изгубите. Чувајте с everything организирано и на дофат постојано.

Прекрасен дизајн

Овој комплет содржи различни парчиња и форми. Исто така, слатки дизајни како што се круна, уши од зајаче, мали мајмуни и лак ќе го исполнат денот на вашето девојче.

Од плетенки до пунџи

Вашето девојче ќе биде воодушевено со гумените ленти и штипките за коса кои ќе и помогнат да направи прекрасни фризури.

Впечатоци на задоволни клиенти!

Воодушевен сум од разновидноста на дизајните во овој комплет ... лакови, уши зајаче, круни на принцези, сите тие се убави и додаваат прекрасен изглед на косата на ќерка ми.

Санела - Ресен

Одличен сет за секое мало девојче. Ќерката на мојот пријател ги сака. Таа станува порано и си прави фризура пред градинка, што е премногу слатко.

Емилија - Гостивар

Такви слатки додатоци. Оваа кутија е неверојатна, ги одржува сите делови организирани и ја намалува можноста да ги изгубите.

Елена - Свети Николе

Bandi-Комплет додатоци за коса од 18 парчиња за девојчиња

Вашето мало девојче ќе го сака овој уникатен сет додатоци за коса со слатки детали. Забавувајте се заедно и правете нова фризура секој ден. Материјали: Еластична лента, полиестер, филц

2580ден 1290ден
Износ:

1x  1290ден /пар.

Топ селекција

2x  840ден /пар.

3x  690ден /пар.

Производ 1
Боја: Ве молиме изберете својства на производот:

клиентите препорачуваат!

Повеќе од 95% од купувачите на овој производ го оценија како одличен!

Дознајте повеќе за производот

Материјали:

Еластична лента, полиестер, филц

Бои:

розова, виолетова

Пакување:

18 парчиња

Опис:

Слатки додатоци за коса за девојки

Категории

Нарачка

2580ден 1290ден
Купи

100% сигурно купување

23 207 768