Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
Почетна страница > Ballony

Ballony - Забавна играчка со автомобили и балони

Неверојатна забавна игра која ќе ја зголеми љубопитноста на вашето дете. Додека играат, ќе научат за набљудување, ќе развијат координација на рацете и очите и многу повеќе. Материјал: пластика

★★★★★ ✅ 412 клиенти го препорачуваат овој производ ✅
🔥 Ограничена понуда - остануваат само 16 парчиња
- 50%
2780ден
1390ден

🚚 Бесплатна поштарина 🚚

Брза и безбедна испорака

Безбедни начини на плаќање

Сигурна и квалитетна набавка

100% гаранција на квалитет

Одличен и забавен начин на игра и учење во исто време.

Со надувување на воздушниот балон, вашето дете ќе види до каде може да оди автомобилот. Тоа ќе им обезбеди чувство на откривање аеродинамичко образование.

 

Мазните агли ќе обезбедат поголема безбедност

Не мора да внимавате на вашите деца додека играат. Изработен од еколошка пластика и е безбеден за децата. Има мазни агли, така што вашето дете не може да се повреди додека игра.

Променете ги балоните во омилената боја на вашето дете

За да ја направите оваа игра позабавна, секогаш можете да користите балони со омилената боја на вашето дете. Оваа техника е исто така забавен начин да ги научите за бои

Играчката што трае

Најголемиот проблем со играчките е што секогаш губите некои делови, но тоа тука нема да биде проблем. Играчката нема ситни делови кои лесно се губат или вашето дете се обидува да ја изеде, таа секогаш ќе биде во едно парче.

Со оваа играчка ќе станете омилена личност на децата

Оваа играчка ќе донесе толку многу радост на лицето на детето што ќе ве обожава. Без разлика дали тоа е за вашето дете, внуки, внуци или некој, едноставно тие ќе бидат воодушевени.

Фотографија на производот во 360 °

Го задржува вниманието и ја поттикнува љубопитноста

Со своите светли бои и симпатичниот дизајн, оваа играчка ќе ја истакне љубопитноста кај децата. Откако ќе сфатат и ќе научат како функционира сè, тогаш ќе дојде времето за играње.

Сосема нов начин за играње

Оваа нова игра ќе им стане омилена на вашите деца. За да го натераат автомобилот да вози, тие ќе треба сами да го испумпуваат балонот. Што ќе го разбуди чувството на независни во себе од другите.

Забавно време за целото семејство

Оваа игра може да направи одличен тркачки турнир меѓу членовите на семејството. Бидејќи добивате два автомобили, трките може да започнат. Ќе им донесе радост на вашите деца и ќе поминете квалитетно време со вашето семејство.

Играчка за сите возрасти

Оваа играчка е совршена за деца од 3 години и постари. На малите деца ќе им биде потребна вашата помош на почетокот, но штом ќе ги научите како да ја користат, тие ќе го направат тоа сами. Тоа ќе им покаже што можат да прават со своите раце.

Впечатоци на задоволни клиенти!

Моите внуци сакаат балони, па затоа им ја добив оваа играчка и беше голем хит.

Елена - Кратово

Ова е најдобрата играчка досега! Топло се препорачува за роденденски подарок на детето. Го купив откако моите деца си играа со него кај еден пријател.

Христина - Делчево

Мојата ќерка ја сака оваа игра! Учењето на имињата на боите беше најдобрата и најлесната работа.

Драгана - Пробиштип

Ballony - Забавен комплет играчки

Децата ќе поминуваат часови играјќи си со овој интерактивен комплет играчки, а истовремено ќе ги развиваат своите моторни и когнитивни вештини! Материјал: пластика

2780ден 1390ден
Износ:

1x  1390ден /пар.

Топ селекција

2x  940ден /пар.

3x  790ден /пар.

клиентите препорачуваат!

Повеќе од 95% од купувачите на овој производ го оценија како одличен!

Дознајте повеќе за производот

Опис:

Забавна играчка со автомобили и балони

Материјали:

пластика

Боја:

Шарена

Димензии:

Автомобили Ширина 8 cm; должина 5,5 см; Ballony Должина 11,5 cm; висина 22,5 см

 

Категории

Нарачка

2780ден 1390ден
Купи

100% сигурно купување

23 207 768