Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
Почетна страница > Axsio Full HD

Axsio Full HD - Мини ротирачка безбедносна камера

Повеќенаменска мини камера која ќе внимава на вашето домаќинство. Можете да ја поставите безбедносната камера во аголот: продавници, куќи, канцеларии, автомобили итн. Поврзете го со кој било паметен iOS или Android уред и проверете ја безбедноста на вашите својства со еден клик.

★★★★★ ✅ 412 клиенти го препорачуваат овој производ ✅
🔥 Ограничена понуда - остануваат само 16 парчиња
- 50%
3180ден
1590ден

🚚 Бесплатна поштарина 🚚

Брза и безбедна испорака

Безбедни начини на плаќање

Сигурна и квалитетна набавка

100% гаранција на квалитет

Безбедноста на вашето домаќинство е на прво место

Без разлика дали сте далеку од дома или на одмор, Axsio Full HD го заштитува вашиот дом од несакани посетители. Пријавете се преку апликацијата и видете што се случува на вашиот имот во секое време.

Чиста совест со GB меморија

Мини камерата Axsio Full HD го елиминира проблемот со целосна меморија и го прекинува снимањето. Има можност за вметнување мемориска картичка до 128 GB.

Можност за набудување од сите агли

Камерата ви дава одличен поглед под агол од 150 °. Од која било локација, погледнете ги сите агли на просторот каде што е поставена камерата преку WiFi и проверете дали с everything е во ред.

Лесно зачувајте ги сите снимки на вашиот компјутер

Сите собрани слики од камерата може да ви бидат на трепкање на окото со помош на USB кабел. Ова е одличен начин за ослободување простор за нови снимки.

Ставете го каде сакате

Каде и да сакате чувство на дополнителна безбедност, без разлика дали е во затворени простории или надвор, Axsio Full HD е тука за вас. Youе ви го даде истиот ефект од кој било агол.

Фотографија на производот во 360 °

Моментална реакција на непоканети посетители

Axsio Full HD Безбедносната камера има интелигентно откривање движења. Кога чувствителниот сензор ќе открие движење, ви испраќа известување за истите секунди и обезбедува можност за брза реакција и заштита на предметите.

Камера која ви го чува грбот 24/7

Благодарение на режимот за напојување преку USB, не мора да се грижите дека камерата ќе се исклучи во одреден момент. Големата предност на USB е тоа што камерата снима и додека се полни.

Снимајте, сликајте и вратете го филмот за еден час

Колку пати мислите „ах, тоа бев јас на снимање“? Почнувајќи од смешни и интересни, до важни настани кои немаа можност да бидат снимени. Axsio Full HD снимете ги сите моменти што можете повторно да ги посетите.

Твојот ноќен чувар

Благодарение на висококвалитетната резолуција од дури 1080P и инфрацрвената светлина, оваа камера ќе ви овозможи брилијантно јасни ноќни снимки во радиус од 5 метри.

Впечатоци на задоволни клиенти!

Ја купив камерава за монитор за бебиња. Кога се уверив во одличната слика и функционалност, купив уште две кои ги ставивме пред куќата и гаражата. Многу корисен гаџет.

Христина - Крушево

Секој пат кога одев на службено патување, плаќав чувар да го посети мојот дом и да потврди дека с everything е во ред. Кога еден пријател ми ја препорача оваа камера, јас веднаш нарачав 5 парчиња и ги поставив. Големи заштеди и одлична функционалност.

Зоран - Охрид

Многу е лесно да се постави и поврзе со апликацијата. Одлично поле на гледање, сликата е многу јасна, батеријата е долгорочна. Се на се, ова е една фантастична камера!

Наташа - Битола

Мини ротирачка безбедносна камера Axsio Full HD

Снимете непредвидени настани и обезбедете го вашиот дом со мала, но моќна камера

3180ден 1590ден
Износ:

1x  1590ден /пар.

Топ селекција

2x  1345ден /пар.

Супер заштеда

3x  1130ден /пар.

клиентите препорачуваат!

Повеќе од 95% од купувачите на овој производ го оценија како одличен!

Дознајте повеќе за производот

Опис:

Axsio Full HD - мини ротирачка безбедносна камера

Материјал:

ABS пластика

Димензии:

14,5 x 9 x 4,2 см

Боја:

црна

Категории

Нарачка

3180ден -39% 1590ден
Купи