Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
23 207 768
Почетна страница > Aurora
-50%

Аурора - Nердан со уметнички крст

Оцена 4,7 / 5

Интересно изработен крст на ѓердан симболизира вечна надеж, мир и просперитет. Willе ја зајакне верата и ќе обезбеди моќна заштита! Материјал: нерѓосувачки челик

2380ден
1190ден
+ Бесплатна поштарина + Поштарина

Денес нарачуваш, веќе добиваш!

1x  1190ден /пар.

Топ селекција

2x  995ден /пар.

3x  763ден /пар.

Само 5 артикли оставени на залиха Продадени 71 парчиња во последните 24 часа 150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Производот не е достапен во продавниците!

Фотографија на производот во 360 °

Nердан од голема духовна и сентиментална вредност

Шармантен ѓердан во кој е концентрирана целата духовна симболика и чиста божествена loveубов која секогаш има доволно за секого.

ПОВЕALЕНИОТ СИМБОЛИЗАМ И МОOWТА НА ВЕРАТА

Стилизиран крст на ѓердан, чии 2 раце ги формираат крилјата на ангел-чувар, крие срце во средината - симбол на сила, живот и доблест.

Мастерија на стари накит

Уметничко парче накит со голема духовна вредност и неприкосновена заштита изработено од рацете на одлични златари.

 

Категории

Нарачка

2380ден 1190ден
Купи

100% сигурно купување

23 207 768