Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
23 207 768
Почетна страница > AstroPunk

AstroPunk - Тренди нараквица

Повеќеслоен дизајн со моќен астролошки симбол кој одговара на вашата природа и ви обезбедува заштита со високо ниво на позитивна енергија

★★★★★ ✅ 412 клиенти го препорачуваат овој производ ✅
🔥 Ограничена понуда - остануваат само 16 парчиња
- 50%
2380ден
1190ден

🚚 Бесплатна поштарина 🚚

Брза и безбедна испорака

Безбедни начини на плаќање

Сигурна и квалитетна набавка

100% гаранција на квалитет

Личен печат на трендовски нараквици

Почувствувајте ја моќта на позитивната енергија со талисман на хороскопскиот знак на уникатна нараквица. Украсен е со привлечни приврзоци и интересен хороскопски знак.

Привлечете среќа и позитивна енергија

Носете со theвездие што ве дефинира вас и вашиот хороскопски знак и привлечете среќа да ве заштити од несакани настани.

Потпрете се на theвездите

Со constвездието ofвезди на оваа магнетски привлечна нараквица ќе ви биде придружник на патот кон среќата.

Конвертирајте ја негативната енергија во позитивна

Трансформирајте ги вашите вибрации со суптилната и нежна енергија што ќе ви ја направи нараквицата.

Персонализиран приврзок ќе биде вашиот амајлија

Уникатно персонализирано парче накит ја покажува непроменетата позиција на вездите во времето на вашето раѓање. Носете го како амајлија што ќе биде со вас во сите важни моменти.

Фотографија на производот во 360 °

Истакнете ја вашата уникатност

Ова парче накит ја носи уникатноста на вашиот хороскопски знак. Истакнете ја својата уникатност со помош на привлечен накит што ве прави да се чувствувате моќно.

Насочете ја моќта на со theвездието каде што е потребно

Нараквица која во „срцето“ ја носи позицијата на theвездите во моментот на вашето раѓање. Силата на вашето соelвездие е универзалната енергија со која располагате.

Универзален панк стил

Универзалниот панк стил изгледа подеднакво добро и на машкиот и на женскиот зглоб и секогаш ја носи таа неодолива, кул атмосфера.

Парче од вашиот сопствен космос

Персонализирајте го вашиот стил со ова елегантно и популарно парче накит што носи парче од космосот што ви припаѓа само на вас.

Впечатоци на задоволни клиенти!

Прекрасна нараквица. Ова е мојот најубав другар со мојот знак досега.

Маријан - Богданци

Ви благодариме за брзата испорака, таа пристигна точно на време за роденденот на моето момче. Мислам дека многу ќе му се допадне.

Наташа - Кичево

Навистина посебна енергија и шарм, ја нема во ниту еден накит.

Јован - Кавадарци

Тренди нараквица AstroPunk

🌠 Повеќеслоен дизајн со моќен астролошки симбол кој одговара на вашата природа и ви обезбедува заштита со високо ниво на позитивна енергија 🌌 Материјали: еко кожа, нерѓосувачки челик

2380ден 1190ден
Износ:
Хороскопски знак:

1x  1190ден /пар.

Топ селекција

2x  945ден /пар.

3x  730ден /пар.

клиентите препорачуваат!

Повеќе од 95% од купувачите на овој производ го оценија како одличен!

Дознајте повеќе за производот

Опис:

AstroPunk е повеќеслојна хороскопска нараквица со ограничено издание.

Материјали:

Метална легура, еко кожа

Копче:

Прилагодливо

Вкупна должина:

20 см

Категории

Нарачка

2380ден 1190ден
Купи

100% сигурно купување

23 207 768