Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
Почетна страница > Ashley

Ashley - Комплет блузи и хеланки

Уживајте во нов модерен сет кој ќе ги истакне вашите облини и ќе даде оптичка илузија за помал струк и долги нозе! Совршено за сите сезони. Материјали: 95% полиестер, 5% еластин

Големина Обем на градите (см) Должина на ракавот (см) Должина на маичка (см) Обем на половината (см) Обем на колк (см) Должина на хеланки (см)
S 70-88 58 38 62-70 68-90 99
M 74-92 59 39 66-74 72-94 101
L 78-96 60 40 70-78 76-98 103
★★★★★ ✅ 412 клиенти го препорачуваат овој производ ✅
🔥 Ограничена понуда - остануваат само 16 парчиња
- 50%
3180ден
1590ден

🚚 Бесплатна поштарина 🚚

Брза и безбедна испорака

Безбедни начини на плаќање

Сигурна и квалитетна набавка

100% гаранција на квалитет

Сет 2 во 1 за сензационален изглед

Ashely - сетот 2in1 стана вистинска атракција во светот на модата! Хеланките ги нагласуваат облините со прикривање на недостатоците, а блузата ласкаво се прилагодува на телото и ќе ја истакне вашата привлечна фигура.

Совршена комбинација на модерен изглед и топлина

Комплет со кој ќе станете модна икона и ќе изгледате сензационално во текот на сите сезони. Направен е од материјал кој ќе ве стопли во студените денови.

Покажете ја вашата атрактивна фигура во удобна блуза и хеланки

Изгледајте беспрекорно и спектакуларно каде и да се појавите. Долниот дел кој стратешки ги прикрива сите несовршености и визуелно ги издолжува нозете, а кратката блуза фантастично се вклопува во телото.

Getе добиете фигура на песочен часовник

Носете хеланки од сетот Ashley што го стегаат половината и го креваат задникот и ја обликуваат фигурата без напорни вежби и одење во теретана.

Плетениот комплет изгледа одлично во сите комбинации

Овој комплет е погоден за секојдневниот живот и ќе можете да го носите во секоја прилика. Без разлика дали станува збор за ноќно излегување, тренинг, прошетка, теретана, трчање или престој дома, изборот е ваш.

Фотографија на производот во 360 °

Почувствувајте ја слободата на движење!

Комплетот, кој е еластичен, супер растеглив и не се деформира, ќе ви овозможи совршен опсег на движење без затегнување и воздржаност.

Дајте му на вашето тело удобност што ја заслужува

Заборавете на непријатна облека што предизвикува непријатност и чешање! Материјалот на овој сет е лесен, растеглив и дише, дизајниран да го натера вашето тело да дише и да се чувствува порелаксирано.

Со овој комплет, влезете во светот на модата

Следете ги трендовите и бидете импресивни со комплетот Ashley. Многу познати личности, познати пејачи и модели ширум светот носеа токму такви комплети на црвениот тепих.

Панталони со висок струк за атрактивна линија

Хеланките со висок струк се одлични за контрола на стомакот и ги кријат сите несовршености. Willе ја истакне вашата атрактивна линија и ќе обезбеди удобно чувство.

Впечатоци на задоволни клиенти!

Моето тело изгледа феноменално во овој сет, го крие вишокот на мојот стомак, навистина сум пресреќен. Каде и да се појавам, привлекувам погледи.

Драгана - Струга

Воодушевен сум од тоа како изгледа комплетот на мене. Прекрасно е и неверојатно удобно.

Елена - Валандово

Откако забележав пријател што носи комплет Ashley и како изгледа во него, морав да нарачам еден за себе. Не можам да ја опишам возбудата кога го отворив пакетот и пробав хеланки и блуза. Материјалот ми одговара совршено, многу е лесен и удобен, и се чувствувам попривлечно.

Зорица - Богданци

Комплет блуза и хеланки Ashley

Уживајте во нов модерен сет кој ги нагласува облините и дава оптичка илузија за помал струк и долги нозе! Совршени за ладни денови 👱‍♀️ 💖 Материјали: 95% полиестер, 5% еластин

3180ден 1590ден
Износ:

1x  1590ден /пар.

Топ селекција

2x  1445ден /пар.

Супер заштеда

3x  1196.67ден /пар.

Производ 1
Величина: Ве молиме изберете својства на производот:

клиентите препорачуваат!

Повеќе од 95% од купувачите на овој производ го оценија како одличен!

Дознајте повеќе за производот

Опис:

Ashley е елегантен комплет блузи и хеланки

Материјали:

95% полиестер, 5% еластин

Боја:

Беж

Големини:

S, M и L

Категории

Нарачка

3180ден -33% 1590ден
Купи