Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
Почетна страница > Annette

Annette - бохо капа на плажа

Оваа прекрасна капа што можете лесно да ја навивате и да ја понесете со вас е најдобрата и најефикасна заштита од сонце на плажа или на отворено.

★★★★★ ✅ 412 клиенти го препорачуваат овој производ ✅
🔥 Ограничена понуда - остануваат само 16 парчиња
- 50%
2780ден
1390ден

🚚 Бесплатна поштарина 🚚

Брза и безбедна испорака

Безбедни начини на плаќање

Сигурна и квалитетна набавка

100% гаранција на квалитет

Ги штити лицето и очите од штетните сончеви зраци

Широкиот раб ќе ви овозможи многу потребна заштита од сонцето во жешките летни денови, но и за време на другите сезони.

Допир на шик во вашиот плакар

Рафинираната изработка го прави безвременско ретро парче. Reachе посегнете по него секогаш кога сакате да се чувствувате посебно.

Класичен во секунди

Кога брзате и немате време внимателно да составите комбинација, верувајте му. Со него, дури и наједноставниот еднобоен фустан станува елегантен.

Се вклопува во секоја торба

Тој е дизајниран лесно да се тркала и не зафаќа многу простор во торбата. Тој ќе стане ваш верен придружник на сите летни одмори, градски прошетки и престој во природа.

Вашата коса нема да ве вознемирува додека пливате

Направете пунџа, плетенка или опашка! Неговиот убав дизајн ви овозможува да ја стилизирате косата и да ја кревате од рамената додека пливате, сончате или други активности.

Фотографија на производот во 360 °

Моден хит на кој нема да можете да одолеете

Уникатниот дизајн на оваа капа на почетокот ги освои сите влијатели. Придружете се на избраната група и набавете моден додаток на кој нема да можете да одолеете ниту вие, ниту другите!

Совршен додаток на вашите модни комбинации

Мал вез на полите и лак ќе го комплетира и заокружи секој ваш изглед. Особено добро оди со летната облека.

Нема да падне или да лета од вашата глава

Бидете целосно безгрижни во налетот на ладен летен ветер. Прилагодливиот лента од велкро гарантира дека вашата капа останува во место во секоја ситуација и во сите услови.

Удобно дури и по долго носење

Направен е од лесни и воздушни материјали што нема да ви ја испотат главата. Дополнително, нема непријатно стискање на главата и засек на кожата.

Впечатоци на задоволни клиенти!

Поради големината на мојата глава, секогаш имав проблеми да најдам соодветна капа. Овој одлично ми одговара и пресреќен сум!

Зорица - Куманово

Го носам скоро во сите сезони. Убаво ми одговара на сите комбинации, особено на летните изгледи.

Драгана - Кавадарци

Имам чувствителна кожа и внимавам на лето. Оваа капа ми дава голема заштита од сонце. Повеќе не мора постојано да седам во сенка.

Ирена - Скопје

Капа на плажа Бохо Annette

Оваа прекрасна капа што можете лесно да ја навивате и да ја понесете со вас е најдобрата и најефикасна заштита од сонце на плажа или на отворено. Материјал: Слама

2780ден 1390ден
Износ:

1x  1390ден /пар.

Топ селекција

2x  1145ден /пар.

Супер заштеда

3x  896.67ден /пар.

клиентите препорачуваат!

Повеќе од 95% од купувачите на овој производ го оценија како одличен!

Дознајте повеќе за производот

Опис :

Annette е практична прекрасна капа со широк обод што обезбедува заштита од сонце на вашата кожа и очи.

Материјали :

78% полиестер, 22% вискоза

Боја:

Беж

Пакување:

1 x капа Annette

Категории

Нарачка

2780ден 1390ден
Купи

100% сигурно купување

23 207 768