Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

-49%

Спортско здолниште со хеланки YogaTrain

Оцена 4,7 / 5

🏆 Најдобрата спортска облека сега во неверојатен дизајн! Ова прекрасно здолниште со хеланки е одлично за трчање, вежбање, тенис и други активности на отворено. 🏃‍♀ Материјали: 100% полиестер

Големина Обем на половината (cm) Обем на колковите (cm) Должина (cm)
M68-7292-9673
L76-8099-10274
XL85-90105-10875
XXL96-102113-11876
XXXL108-114123-12877
XXXXL121-128134-14078
2980ден
1490ден
+ Бесплатна поштарина + Поштарина

Денес нарачуваш, веќе добиваш!

Количина:

1x  1490ден /пар.

Топ селекција

2x  1245ден /пар.

Супер заштеда

3x  1030ден /пар.

Производ 1
Величина: Ве молиме изберете својства на производот:
Само 5 артикли оставени на залиха Продадени 71 парчиња во последните 24 часа 150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Производот не е достапен во продавниците!

Здолништето со висок струк ја дава оптичката илузија на витка половина и подолги нозе

Здолништето има скриен џеб за носење на телефонот

Направени од високо квалитетни материјали за дишење за сите спортски активности

Каде да ја испратиме Вашата нарачка?

Како да Ве контактира курирот?
Обевезно внеси име и презиме
Задолжителна информација
Каде да ги пратиме YogaTrain ?
Задолжителна информација
Задолжителна информација
Задолжителна информација
Задолжителна информација

Известување за испорака

И покрај вонредните околности, нашата продавница работи нормално. Сепак, поради зголемениот број на нарачки, куририте доцнат со навремена достава. Затоа, очекувајте пратката да пристигне подоцна отколку што се очекуваше. Работиме брзо за да го решиме овој проблем. Ви благодариме и се надеваме дека ќе не поддржите и ќе го земете вашиот пакет дури и ако е доцна.

¡Tu pedido está protegido contra el coronavirus!

Realizamos entregas seguras sin contacto y respetamos todas las medidas de protección que suponen el uso de mascarillas y guantes. Además, regularmente realizamos la desinfección de manos, paquetes, depósitos y otros espacios. Debido a todos estos protocolos, pueden ocurrir demoras y les agradecemos su compresión.

2980 ден 1490 ден -29%
Пратете ми ја веднаш

Денес нарачуваш, четврток 12.10 добиваш!

Со праќање на нарачката го прифаќам плаќањето. Цената важи за пакет производ и книга

Пакет производ и книга

Осигурување на пакетот

49.00 ден

Приоритетна достава

99.00 ден

+ 1 година гаранција

199.00 ден

Категории

Нарачка