Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

-50%

Современи патики Triff

Оцена 4,7 / 5

Спортски, лежерни, тренди патики - ќе го надополнат вашиот стил и ќе ви дадат кул изглед 👟 💙 Материјали: Горна страна: полиестер, Влошка: ЕВА, ѓон: ПВЦ

Големина Должина на стапалото (мм)
40 250
41 255
42 260
43 265
44 270
45 275
2980ден
1490ден
+ Бесплатна поштарина + Поштарина

Денес нарачуваш, веќе добиваш!

Количина:

1x  1490ден /пар.

Топ селекција

2x  1245ден /пар.

Супер заштеда

3x  1030ден /пар.

Производ 1
Величина: Ве молиме изберете својства на производот:
Само 5 артикли оставени на залиха Продадени 71 парчиња во последните 24 часа 150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Производот не е достапен во продавниците!

Патики дизајнирани да управуваат со градските улици

Совршено ќе ја надополни вашата спортска и секојдневна гардероба

Уникатен дизајн со материјали за дишење за удобни чекори 💨

За удобност и стабилност на која било површина

Дополнителниот мек и флексибилен ѓон се прилагодува на вашиот чекор и обезбедува чувство на удобност и стабилност во секое време. Во исто време, тој е доволно силен и издржлив за да ги издржи сите ваши авантури.

Каде да ја испратиме Вашата нарачка?

Како да Ве контактира курирот?
Обевезно внеси име и презиме
Задолжителна информација
Каде да ги пратиме Triff ?
Задолжителна информација
Задолжителна информација
Задолжителна информација
Задолжителна информација

Известување за испорака

И покрај вонредните околности, нашата продавница работи нормално. Сепак, поради зголемениот број на нарачки, куририте доцнат со навремена достава. Затоа, очекувајте пратката да пристигне подоцна отколку што се очекуваше. Работиме брзо за да го решиме овој проблем. Ви благодариме и се надеваме дека ќе не поддржите и ќе го земете вашиот пакет дури и ако е доцна.

¡Tu pedido está protegido contra el coronavirus!

Realizamos entregas seguras sin contacto y respetamos todas las medidas de protección que suponen el uso de mascarillas y guantes. Además, regularmente realizamos la desinfección de manos, paquetes, depósitos y otros espacios. Debido a todos estos protocolos, pueden ocurrir demoras y les agradecemos su compresión.

2980 ден 1490 ден -35%
Пратете ми ја веднаш

Денес нарачуваш, четврток 12.10 добиваш!

Со праќање на нарачката го прифаќам плаќањето. Цената важи за пакет производ и книга

Пакет производ и книга

Осигурување на пакетот

49.00 ден

Приоритетна достава

99.00 ден

+ 1 година гаранција

199.00 ден

Категории

Нарачка