Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

-49%

Играчка-робот автомобил Transformo

Оцена 4,7 / 5

Најбараната играчка оваа година! Може да се смени од автомобил во робот со едно кликнување на копче! Бескрајната забава е загарантирана! Материјал: пластика

2780ден
1390ден
+ Бесплатна поштарина + Поштарина

Денес нарачуваш, веќе добиваш!

Само 5 артикли оставени на залиха Продадени 71 парчиња во последните 24 часа 150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Производот не е достапен во продавниците!

Играчка која никогаш не досадува

Овој неверојатен робот тркачки автомобил има кул дизајн за забава, како што е ролери за вртење и led светло на дното, што им дава на децата подобро искуство во играњето.

Возбудлива трансформација

Може да се трансформира автоматски од автомобил во робот и од робот до автомобил кога ќе го притиснете копчето на далечинскиот управувач. Толку лесно и прекрасно!

Децата ќе уживаат да имаат свој робот

Овој робот-автомобил може да направи каскадерско лизгање со брзина од 360° и во режим на автомобил и во режим на робот. Одлични перформанси, брзина и страст, подготвени за жестоката конкуренција!

Илустрирани функционалности:

1) Трансформирачки дел
2) Далечински управувач
3) USB кабел
4) 3 x 1,2V батерии

Каде да ја испратиме Вашата нарачка?

1x

 1390ден /пар.

Топ селекција
2x

 1145ден /пар.

Супер заштеда
3x

 930ден /пар.

Производ 1
Боја: Ве молиме изберете својства на производот:
Како да Ве контактира курирот?
Обевезно внеси име и презиме
Задолжителна информација
Каде да ги пратиме Transformo ?
Задолжителна информација
Задолжителна информација
Задолжителна информација
Задолжителна информација

Пакетот се доставува од складиштето на ЕУ

Известување за испорака

И покрај вонредните околности, нашата продавница работи нормално. Сепак, поради зголемениот број на нарачки, куририте доцнат со навремена достава. Затоа, очекувајте пратката да пристигне подоцна отколку што се очекуваше. Работиме брзо за да го решиме овој проблем. Ви благодариме и се надеваме дека ќе не поддржите и ќе го земете вашиот пакет дури и ако е доцна.

¡Tu pedido está protegido contra el coronavirus!

Realizamos entregas seguras sin contacto y respetamos todas las medidas de protección que suponen el uso de mascarillas y guantes. Además, regularmente realizamos la desinfección de manos, paquetes, depósitos y otros espacios. Debido a todos estos protocolos, pueden ocurrir demoras y les agradecemos su compresión.

2780 ден 1390 ден -20%
Бесплатна поштарина!
Пратете ми ја веднаш

Денес нарачуваш, среда 27.03 добиваш!

Со праќање на нарачката го прифаќам плаќањето. Цената важи за пакет производ и книга

Не ја пропуштајте оваа одлична можност и земете еден од нашите ексклузивни подароци за изненадување за само 368ден, чија минимална вредност во редовната продажба е 1849ден.


Пакет производ и книга

Осигурување на пакетот

49 ден

Приоритетна достава

99 ден

+ 1 година гаранција

199 ден

Категории

Нарачка