Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

-49%

Бричење за молив RazorPen

Оцена 4,7 / 5

RazorPen машина за бричење - совршена алатка за професионалци и оние кои сакаат да бидат различни и трендовски.

2580ден
1290ден
+ Бесплатна поштарина + Поштарина

Денес нарачуваш, веќе добиваш!

Само 5 артикли оставени на залиха Продадени 71 парчиња во последните 24 часа 150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Производот не е достапен во продавниците!

Наредете ја брадата и фризурата на модерен и креативен начин

Неверојатен брич во облик на молив ќе ви овозможи совршено да ја стилизирате косата, брадата или веѓите.

Лесен и безбеден за употреба

Употребата е прилично едноставна и безбедна. Ергономскиот дизајн на жилет го прави лесен за употреба, така што бричењето е лесно и брзо, без парчиња.

Многу различни модели

Создадете трендовски форми на фризури и бради. Овој брич е најлесниот начин да создадете линии, дезени, да пишувате имиња и да направите која било друга форма во вашата коса или брада.

Го користат и фризери

Без разлика дали ја негувате брадата, косата и веѓите или ви требаат во вашата коса или во салонот за убавина, овој бербер ќе ви ја олесни работата и ќе создаде нови форми.

Каде да ја испратиме Вашата нарачка?

1x

 1290ден /пар.

Топ селекција
2x

 1095ден /пар.

Супер заштеда
3x

 863.33ден /пар.

Како да Ве контактира курирот?
Обевезно внеси име и презиме
Задолжителна информација
Каде да ги пратиме RazorPen ?
Задолжителна информација
Задолжителна информација
Задолжителна информација
Задолжителна информација

Пакетот се доставува од складиштето на ЕУ

Известување за испорака

И покрај вонредните околности, нашата продавница работи нормално. Сепак, поради зголемениот број на нарачки, куририте доцнат со навремена достава. Затоа, очекувајте пратката да пристигне подоцна отколку што се очекуваше. Работиме брзо за да го решиме овој проблем. Ви благодариме и се надеваме дека ќе не поддржите и ќе го земете вашиот пакет дури и ако е доцна.

¡Tu pedido está protegido contra el coronavirus!

Realizamos entregas seguras sin contacto y respetamos todas las medidas de protección que suponen el uso de mascarillas y guantes. Además, regularmente realizamos la desinfección de manos, paquetes, depósitos y otros espacios. Debido a todos estos protocolos, pueden ocurrir demoras y les agradecemos su compresión.

2580 ден 1290 ден -33%
Бесплатна поштарина!
Пратете ми ја веднаш

Денес нарачуваш, среда 27.03 добиваш!

Со праќање на нарачката го прифаќам плаќањето. Цената важи за пакет производ и книга

Не ја пропуштајте оваа одлична можност и земете еден од нашите ексклузивни подароци за изненадување за само 368ден, чија минимална вредност во редовната продажба е 1849ден.


Пакет производ и книга

Осигурување на пакетот

49 ден

Приоритетна достава

99 ден

+ 1 година гаранција

199 ден

Категории

Нарачка