Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

-49%

Минималистички часовник Polin

Оцена 4,7 / 5

Едноставната класика и ненаметливоста го прават овој часовник најдобриот избор за секој зглоб! Материјали: еко кожа, метална легура

2780ден
1390ден
+ Бесплатна поштарина + Поштарина

Денес нарачуваш, веќе добиваш!

Само 5 артикли оставени на залиха Продадени 71 парчиња во последните 24 часа 150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Производот не е достапен во продавниците!

УНИКАТЕН УМЕТНИЧКИ МОДЕЛ

Прекрасниот модел на часовник со едноставна декорација и посебен шарм е импресивно дело за правење часовници.

МИНИМАЛИСТИЧКО, НО ЕФЕКТИВНО

Рачен часовник со врвен квалитет со минималистички дизајн бирач изгледа многу ефикасно на зглобот на сите.

ОГРАНИЧЕНО ИЗДАВАЕ

Атрактивен модерен часовник, кој предизвика бројни позитивни критики кај трендсетерите, е дел од ограничената колекција на луксузни часовници! 🤩

Писмено прикажување на функционалност

1 Круна за поставување време 2 Минималистичко бирање 3 Елегантен појас

Каде да ја испратиме Вашата нарачка?

1x

 1390ден /пар.

Топ селекција
2x

 1245ден /пар.

Супер заштеда
3x

 996.67ден /пар.

Производ 1
Боја: Ве молиме изберете својства на производот:
Како да Ве контактира курирот?
Обевезно внеси име и презиме
Задолжителна информација
Каде да ги пратиме Polin ?
Задолжителна информација
Задолжителна информација
Задолжителна информација
Задолжителна информација

Пакетот се доставува од складиштето на ЕУ

Известување за испорака

И покрај вонредните околности, нашата продавница работи нормално. Сепак, поради зголемениот број на нарачки, куририте доцнат со навремена достава. Затоа, очекувајте пратката да пристигне подоцна отколку што се очекуваше. Работиме брзо за да го решиме овој проблем. Ви благодариме и се надеваме дека ќе не поддржите и ќе го земете вашиот пакет дури и ако е доцна.

¡Tu pedido está protegido contra el coronavirus!

Realizamos entregas seguras sin contacto y respetamos todas las medidas de protección que suponen el uso de mascarillas y guantes. Además, regularmente realizamos la desinfección de manos, paquetes, depósitos y otros espacios. Debido a todos estos protocolos, pueden ocurrir demoras y les agradecemos su compresión.

2780 ден 1390 ден -27%
Бесплатна поштарина!
Пратете ми ја веднаш

Денес нарачуваш, вторник 05.03 добиваш!

Со праќање на нарачката го прифаќам плаќањето. Цената важи за пакет производ и книга

Не ја пропуштајте оваа одлична можност и земете еден од нашите ексклузивни подароци за изненадување за само 368ден, чија минимална вредност во редовната продажба е 1849ден.


Пакет производ и книга

Осигурување на пакетот

49 ден

Приоритетна достава

99 ден

+ 1 година гаранција

199 ден

Категории

Нарачка