Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

-50%

PastryPro- прилагодлив секач за тесто

Оцена 4,7 / 5

Суштинска алатка за печење за сите готвачи, хоби и слаткари!

2980ден
1490ден
+ Бесплатна поштарина + Поштарина

Денес нарачуваш, веќе добиваш!

Количина:

1x  1490ден /пар.

Топ селекција

2x  1245ден /пар.

Супер заштеда

3x  1030ден /пар.

Само 5 артикли оставени на залиха Продадени 71 парчиња во последните 24 часа 150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Производот не е достапен во продавниците!

Заштедува време

За да работите со PastryPro, само скролувајте низ тестото и машината за сечење тесто ќе го пресече на најмногу 5 парчиња!

Разновидна употреба

Овој секач е одличен за разни видови деликатеси, а одличен е и за сечење тестенини!

Прилагодлива големина

Со PastryPro може да сечете во неколку големини - само приспособете се на саканата ширина и спремни сте за сечење!

Нелеплива технологија

Сега можете да го направите вашиот омилен деликатес без тесто да се залепи на машината. Овој секач е одржлив за перење во машина за садови.

Каде да ја испратиме Вашата нарачка?

Како да Ве контактира курирот?
Обевезно внеси име и презиме
Задолжителна информација
Каде да ги пратиме PastryPro ?
Задолжителна информација
Задолжителна информација
Задолжителна информација
Задолжителна информација

Известување за испорака

И покрај вонредните околности, нашата продавница работи нормално. Сепак, поради зголемениот број на нарачки, куририте доцнат со навремена достава. Затоа, очекувајте пратката да пристигне подоцна отколку што се очекуваше. Работиме брзо за да го решиме овој проблем. Ви благодариме и се надеваме дека ќе не поддржите и ќе го земете вашиот пакет дури и ако е доцна.

¡Tu pedido está protegido contra el coronavirus!

Realizamos entregas seguras sin contacto y respetamos todas las medidas de protección que suponen el uso de mascarillas y guantes. Además, regularmente realizamos la desinfección de manos, paquetes, depósitos y otros espacios. Debido a todos estos protocolos, pueden ocurrir demoras y les agradecemos su compresión.

2980 ден 1490 ден -46%
Пратете ми ја веднаш

Денес нарачуваш, понеделник 06.11 добиваш!

Со праќање на нарачката го прифаќам плаќањето. Цената важи за пакет производ и книга

Пакет производ и книга

Осигурување на пакетот

49.00 ден

Приоритетна достава

99.00 ден

+ 1 година гаранција

199.00 ден

Категории

Нарачка