Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

-50%

NoSlip Gloves - Работни ракавици против лизгање

Оцена 4,7 / 5

Со овие анти-лизгачки нараквици, ќе ја завршите секоја работа во градината, работилницата или домот со максимална безбедност и заштита на рацете. Материјали: латекс, ABC пластика

2380ден
1190ден
+ Бесплатна поштарина + Поштарина

Денес нарачуваш, веќе добиваш!

Количина:

1x  1190ден /пар.

Топ селекција

2x  945ден /пар.

Супер заштеда

3x  696.67ден /пар.

Само 5 артикли оставени на залиха Продадени 71 парчиња во последните 24 часа 150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Производот не е достапен во продавниците!

Одлична заштита од повреди на остар предмет

Цврстиот материјал против лизгање ќе ги држи рацете при ракување со секачи, ножеви и други остри алатки.

Тоа нема да ве ограничи во вашите дела

Тие се прилагодуваат на вашите движења на рацете, така што нема да ве ограничуваат во извршувањето на макотрпна работа. Исто така, ќе го олесни градинарството, како што е плевењето.

Максимална удобност за подолго носење

Дишењето материјал ќе и овозможи на вашата кожа да дише дури и за време на целодневна работа во градината, на градилиштето или во работилницата.

Издржлив и отпорен на абење

Благодарение на квалитетна изработка, тоа нема да се распарчи дури и по употреба во најтешки услови. Тие имаат одлична отпорност на абење и ќе ви траат долго време.

Каде да ја испратиме Вашата нарачка?

Како да Ве контактира курирот?
Обевезно внеси име и презиме
Задолжителна информација
Каде да ги пратиме NoSlip Gloves ?
Задолжителна информација
Задолжителна информација
Задолжителна информација
Задолжителна информација

Известување за испорака

И покрај вонредните околности, нашата продавница работи нормално. Сепак, поради зголемениот број на нарачки, куририте доцнат со навремена достава. Затоа, очекувајте пратката да пристигне подоцна отколку што се очекуваше. Работиме брзо за да го решиме овој проблем. Ви благодариме и се надеваме дека ќе не поддржите и ќе го земете вашиот пакет дури и ако е доцна.

¡Tu pedido está protegido contra el coronavirus!

Realizamos entregas seguras sin contacto y respetamos todas las medidas de protección que suponen el uso de mascarillas y guantes. Además, regularmente realizamos la desinfección de manos, paquetes, depósitos y otros espacios. Debido a todos estos protocolos, pueden ocurrir demoras y les agradecemos su compresión.

2380 ден 1190 ден -44%
Пратете ми ја веднаш

Денес нарачуваш, понеделник 06.11 добиваш!

Со праќање на нарачката го прифаќам плаќањето. Цената важи за пакет производ и книга

Пакет производ и книга

Осигурување на пакетот

49.00 ден

Приоритетна достава

99.00 ден

+ 1 година гаранција

199.00 ден

Категории

Нарачка