Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

-49%

Долна кошула за обликување на телото NeoBody

Оцена 4,7 / 5

За разлика од обичната долна кошула, долната кошула NeoBody ја обликува линијата, ги крие проблематичните области и обезбедува поддршка за потенок изглед. Со него, секоја облека уште подобро се вклопува.

Табела со големини

Големина Обем на градите (cm) Половина (cm) Должина (cm)
M666655
L686856
XL727257
XXL787859
2780ден
1390ден
+ Бесплатна поштарина + Поштарина

Денес нарачуваш, веќе добиваш!

Количина:

1x  1390ден /пар.

Топ селекција

2x  1195ден /пар.

Супер заштеда

3x  963.33ден /пар.

Производ 1
Величина: Ве молиме изберете својства на производот:
Производ 1
Боја: Ве молиме изберете својства на производот:
Само 5 артикли оставени на залиха Продадени 71 парчиња во последните 24 часа 150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Производот не е достапен во продавниците!

ИЗГЛЕДАЈ ФИТ И ТЕСНИ

Долната кошула NeoBody е дизајнирана да му даде на вашето тело затегнат и атлетски дефиниран изглед, без оглед на облеката што ја носите.

СОКРИЈТЕ ГО ВИШОКОТ ТЕЖИНА

Компресивната функција на долната кошула ги тежи проблематичните области на абдоменот и горниот дел од колковите. Благодарение на исклучително флексибилниот спандекс материјал, не го затегнува или ограничува движењето.

ОБРАМНЕТЕ ГИ СВОЈОТ АБДОМЕН И СТОМАК

Напред се 12 специјално дизајнирани спандекс влошки кои опфаќаат, обликуваат и оптички формираат затегната стомачна област.

ПОПРАВЕТЕ ГО ВАШЕТО ДРЖАЊЕ И ИЗГЛЕДАЈТЕ НА РАКАКОТ

NeoBody на задната страна содржи спандекс со посебна структура во форма на буквата X. Неговата функција е да поддржува правилно држење на телото што резултира со потенок изглед.

Каде да ја испратиме Вашата нарачка?

Како да Ве контактира курирот?
Обевезно внеси име и презиме
Задолжителна информација
Каде да ги пратиме NeoBody ?
Задолжителна информација
Задолжителна информација
Задолжителна информација
Задолжителна информација

Известување за испорака

И покрај вонредните околности, нашата продавница работи нормално. Сепак, поради зголемениот број на нарачки, куририте доцнат со навремена достава. Затоа, очекувајте пратката да пристигне подоцна отколку што се очекуваше. Работиме брзо за да го решиме овој проблем. Ви благодариме и се надеваме дека ќе не поддржите и ќе го земете вашиот пакет дури и ако е доцна.

¡Tu pedido está protegido contra el coronavirus!

Realizamos entregas seguras sin contacto y respetamos todas las medidas de protección que suponen el uso de mascarillas y guantes. Además, regularmente realizamos la desinfección de manos, paquetes, depósitos y otros espacios. Debido a todos estos protocolos, pueden ocurrir demoras y les agradecemos su compresión.

2780 ден 1390 ден -48%
Пратете ми ја веднаш

Денес нарачуваш, четврток 12.10 добиваш!

Со праќање на нарачката го прифаќам плаќањето. Цената важи за пакет производ и книга

Пакет производ и книга

Осигурување на пакетот

49.00 ден

Приоритетна достава

99.00 ден

+ 1 година гаранција

199.00 ден

Категории

Нарачка