Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

NanoFlex

NanoFlex

Овозможува „ефект на сауна“ - за потење без вежбање

2780ден
1390ден
+ Бесплатна поштарина + Поштарина

Можност за готовина при достава

Едноставен метод за одлична фигура

ПЛАТЕН УПАТ

Ништо на мажот не е привлечно како силните, дефинирани стомачни мускули! Овој елек за обликување на абдоминалните мускули ќе ви помогне на патот до совршено тело.

ПОДОБРУВА ХОЛДИНГ

Елекот за обликување на абдоминалните мускули е дизајниран со вашето здравје на ум. Затоа носењето елек ќе ви помогне да го подобрите држењето на телото.

ФОРМИ ТЕЛО

Елекот за обликување на абдоминалните мускули е дизајниран да ги насочи најпроблематичните области. За уште подобри резултати, носете го за време на вежбање.

Само облечете елек и гледајте како се поти вашето тело без да вежбате во теретана.

Повеќе потење и подобри резултати од физичките активности
Помага во забрзување на вишокот горење
Исправете го стомакот без да се откажете
Никој нема да знае дека го носиш
Исклучително удобно и прилагодливо
Не избледува и не ја менува формата

Немате време и сила да се потите во салата, но сепак сакате дефинирани стомачни мускули? Имаме решение што вие ќе го обожавате!

Искористете го попустот за количина!

Впечатоци на задоволни клиенти!

Само што го добив и задоволен сум, изгледа како сликата.

Златко - Дебар

Купив две, за себе и за моето момче. На двајцата ни треба помош во обликувањето на телото, и сега сме решени да се подготвиме до летото.

Зорица - Македонска Каменица

Тоа е добра маичка, но дојде во погрешна големина, тие ја заменија без проблем.

Јован - Гостивар

Го купив за вежбање и почесто го носам под кошулата затоа што ми го исправа стомакот 😂

Петар - Кратово

NanoFlex

Елекот за слабеење ќе ви овозможи т.н. „Ефект на сауна“ и потење без вежбање. За подобри резултати, користете го додека вежбате.

Големина ЕУ Обем на градите (cm) Обем на половината (cm)
MS88-8976-80
LM96-10084-88
XLL104-10892-96
XXLXL112-116100-104
Попуст
2780ден
1390ден

Рефундирањето е можно во рок од 44 дена - Можете да ни го вратите производот и ние ќе ви ги вратиме парите без дополнителни прашања.

Брза достава

Докажан квалитет

Гаранција за задоволство

1x

 1390ден /пар.

Топ селекција
2x

 1195.00ден /пар.

Супер заштеда
3x

 963.33ден /пар.

Производ 1
Величина: Ве молиме изберете својства на производот:
Како да Ве контактира курирот?
Обевезно внеси име и презиме
Задолжителна информација
Каде да ги пратиме NanoFlex ?
Задолжителна информација
Задолжителна информација
Задолжителна информација
Задолжителна информација

Пакетот се доставува од складиштето на ЕУ

Известување за испорака

И покрај вонредните околности, нашата продавница работи нормално. Сепак, поради зголемениот број на нарачки, куририте доцнат со навремена достава. Затоа, очекувајте пратката да пристигне подоцна отколку што се очекуваше. Работиме брзо за да го решиме овој проблем. Ви благодариме и се надеваме дека ќе не поддржите и ќе го земете вашиот пакет дури и ако е доцна.

¡Tu pedido está protegido contra el coronavirus!

Realizamos entregas seguras sin contacto y respetamos todas las medidas de protección que suponen el uso de mascarillas y guantes. Además, regularmente realizamos la desinfección de manos, paquetes, depósitos y otros espacios. Debido a todos estos protocolos, pueden ocurrir demoras y les agradecemos su compresión.

2780 ден 1390 ден -40%
Бесплатна поштарина!
Пратете ми ја веднаш

Денес нарачуваш, вторник 05.03 добиваш!

Со праќање на нарачката го прифаќам плаќањето. Цената важи за пакет производ и книга

Не ја пропуштајте оваа одлична можност и земете еден од нашите ексклузивни подароци за изненадување за само 368ден, чија минимална вредност во редовната продажба е 1849ден.


Пакет производ и книга

Осигурување на пакетот

49 ден

Приоритетна достава

99 ден

+ 1 година гаранција

199 ден

Нарачка

Политика за колачиња