Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

-49%

LaGanzia – Неодолива парфем

Оцена 4,7 / 5

Совршен мирис за жени кои сакаат нежни и суптилни ноти кои даваат свежина во текот на денот. Ќе ви се допадне оваа префинета комбинација на зачинети и цветни мириси. Волумен: 100 ml + 10 ml

2580ден
1290ден
+ Бесплатна поштарина + Поштарина

Денес нарачуваш, веќе добиваш!

Количина:

1x  1290ден /пар.

Топ селекција

2x  1095ден /пар.

Супер заштеда

3x  863.33ден /пар.

Само 5 артикли оставени на залиха Продадени 71 парчиња во последните 24 часа 150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Производот не е достапен во продавниците!

Прекрасна хармонија на мириси

Свежиот цвет на портокал, смирувачкиот пачули и слаткиот мирис на зрно тонка совршено функционираат заедно за да создадат уникатен мирис. Уживајте во овој прекрасен букет од различни ноти!

Балансирана и долготрајна формула

Нотите се комбинираат за да создадат совршено избалансиран мирис. Трае со часови благодарение на квалитетните состојки што се користат за негово правење.

Нема чувство на тежина на кожата и носот

Овој мирис нема да предизвика никаква иритација на вашата кожа или непријатно чешање во носот. Неговата формула е нежна и ви овозможува да го носите мирисот секој ден.

Мирис на женственост

Иако е неверојатно заводлив, тој не е тврд или агресивен мирис. Уживајте во омилениот мирис каде и да одите!

Каде да ја испратиме Вашата нарачка?

Како да Ве контактира курирот?
Обевезно внеси име и презиме
Задолжителна информација
Каде да ги пратиме LaGanzia ?
Задолжителна информација
Задолжителна информација
Задолжителна информација
Задолжителна информација

Известување за испорака

И покрај вонредните околности, нашата продавница работи нормално. Сепак, поради зголемениот број на нарачки, куририте доцнат со навремена достава. Затоа, очекувајте пратката да пристигне подоцна отколку што се очекуваше. Работиме брзо за да го решиме овој проблем. Ви благодариме и се надеваме дека ќе не поддржите и ќе го земете вашиот пакет дури и ако е доцна.

¡Tu pedido está protegido contra el coronavirus!

Realizamos entregas seguras sin contacto y respetamos todas las medidas de protección que suponen el uso de mascarillas y guantes. Además, regularmente realizamos la desinfección de manos, paquetes, depósitos y otros espacios. Debido a todos estos protocolos, pueden ocurrir demoras y les agradecemos su compresión.

2580 ден 1290 ден -33%
Пратете ми ја веднаш
Испрати ми да нарачам ажурирања до месинџер:

Денес нарачуваш, среда 04.10 добиваш!

Со праќање на нарачката го прифаќам плаќањето. Цената важи за пакет производ и книга

Пакет производ и книга

Осигурување на пакетот

49.00 ден

Приоритетна достава

99.00 ден

+ 1 година гаранција

199.00 ден

Категории

Нарачка

100% сигурно купување

23 207 768