Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

-49%

Ултра меко ќебе за бебиња Hugino

Оцена 4,7 / 5

Чувајте го вашето бебе топло и пријатно во ова супер-меко ќебе! Материјали: Поставата: 100% органски памук, Надворешна: 100% рециклиран полиестер

2780ден
1390ден
+ Бесплатна поштарина + Поштарина

Денес нарачуваш, веќе добиваш!

Количина:

1x  1390ден /пар.

Топ селекција

2x  1145ден /пар.

Супер заштеда

3x  930ден /пар.

Производ 1
Боја: Ве молиме изберете својства на производот:
Производ 1
Величина: Ве молиме изберете својства на производот:
Само 5 артикли оставени на залиха Продадени 71 парчиња во последните 24 часа 150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Производот не е достапен во продавниците!

Можете да шетате дури и во најстудените денови

Прошетајте го бебето на свеж воздух дури и во најстудените денови, бидејќи ова ќебе ќе го загрее.

Бебето ќе се чувствува сигурно и мирно

Мекото ќебе им дава чувство на бебињата дека се безбедни, така што ќе плаче помалку кога ќе се завиткаат во него.

Домашна и надворешна употреба

Може да се користи како ќебе за бебе, вреќа за спиење, јорган за шетач ... Не треба да купувате дополнителни ќебиња за новороденчиња.

Топлина цела ноќ

За разлика од ќебињата што ги оттурнуваат бебињата, во оваа вреќа за спиење тие ќе останат покриени цела ноќ.

Каде да ја испратиме Вашата нарачка?

Како да Ве контактира курирот?
Обевезно внеси име и презиме
Задолжителна информација
Каде да ги пратиме Hugino ?
Задолжителна информација
Задолжителна информација
Задолжителна информација
Задолжителна информација

Известување за испорака

И покрај вонредните околности, нашата продавница работи нормално. Сепак, поради зголемениот број на нарачки, куририте доцнат со навремена достава. Затоа, очекувајте пратката да пристигне подоцна отколку што се очекуваше. Работиме брзо за да го решиме овој проблем. Ви благодариме и се надеваме дека ќе не поддржите и ќе го земете вашиот пакет дури и ако е доцна.

¡Tu pedido está protegido contra el coronavirus!

Realizamos entregas seguras sin contacto y respetamos todas las medidas de protección que suponen el uso de mascarillas y guantes. Además, regularmente realizamos la desinfección de manos, paquetes, depósitos y otros espacios. Debido a todos estos protocolos, pueden ocurrir demoras y les agradecemos su compresión.

2780 ден 1390 ден -31%
Пратете ми ја веднаш

Денес нарачуваш, четврток 12.10 добиваш!

Со праќање на нарачката го прифаќам плаќањето. Цената важи за пакет производ и книга

Пакет производ и книга

Осигурување на пакетот

49.00 ден

Приоритетна достава

99.00 ден

+ 1 година гаранција

199.00 ден

Категории

Нарачка