Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

-49%

Мини интерактивен фудбал на маса Фунтиго

Оцена 4,7 / 5

Со неверојатно забавна играчка, малите ќе заборават на мобилните телефони и компјутерите. Забавувајте се играјќи фудбал со помош на прецизна рака и оваа фантастична играчка. Материјали: Пластика, гума

2780ден
1390ден
+ Бесплатна поштарина + Поштарина

Денес нарачуваш, веќе добиваш!

Количина:

1x  1390ден /пар.

Топ селекција

2x  1145ден /пар.

Супер заштеда

3x  930ден /пар.

Само 5 артикли оставени на залиха Продадени 71 парчиња во последните 24 часа 150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Производот не е достапен во продавниците!

Вистински начин за децата да го сакаат фудбалот

Со возбудлива игра со снимање на мини терен, децата ќе го сакаат фудбалот. Оваа игра ќе ги забавува со часови, ќе поттикне натпреварувачки дух и ќе ги запознае со шармот на фудбалот.

Однеси го било каде

Овој пренослив фудбал на маса е лесен за поставување на било која рамна површина и не зазема многу простор. Земете го со вас каде сакате и започнете ја забавата!

Забавно за секого

Мини фудбал на маса е наменет за мали и големи фудбалски фанови. Таа е идеална за детски забави и родендени, семејни вечери и собири за возрасни.

Писмено прикажување на функционалност

1) Рачка за снимање
2) Гумена лента
3) Ограда
4) Два гола
5) Терен
6) Две топки

Каде да ја испратиме Вашата нарачка?

Како да Ве контактира курирот?
Обевезно внеси име и презиме
Задолжителна информација
Каде да ги пратиме Funtingo ?
Задолжителна информација
Задолжителна информација
Задолжителна информација
Задолжителна информација

Известување за испорака

И покрај вонредните околности, нашата продавница работи нормално. Сепак, поради зголемениот број на нарачки, куририте доцнат со навремена достава. Затоа, очекувајте пратката да пристигне подоцна отколку што се очекуваше. Работиме брзо за да го решиме овој проблем. Ви благодариме и се надеваме дека ќе не поддржите и ќе го земете вашиот пакет дури и ако е доцна.

¡Tu pedido está protegido contra el coronavirus!

Realizamos entregas seguras sin contacto y respetamos todas las medidas de protección que suponen el uso de mascarillas y guantes. Además, regularmente realizamos la desinfección de manos, paquetes, depósitos y otros espacios. Debido a todos estos protocolos, pueden ocurrir demoras y les agradecemos su compresión.

2780 ден 1390 ден -44%
Пратете ми ја веднаш

Денес нарачуваш, четврток 12.10 добиваш!

Со праќање на нарачката го прифаќам плаќањето. Цената важи за пакет производ и книга

Пакет производ и книга

Осигурување на пакетот

49.00 ден

Приоритетна достава

99.00 ден

+ 1 година гаранција

199.00 ден

Категории

Нарачка