Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

-49%

Drici - Слушалки за преклопување

Оцена 4,7 / 5

Уживајте во кристално чиста музика и одличен квалитет на звукот со овие модерни слушалки насекаде и во секое време! Моќниот драјвер од 40 мм произведува посилни звучни бранови и бас.

2580ден
1290ден
+ Бесплатна поштарина + Поштарина

Денес нарачуваш, веќе добиваш!

Само 5 артикли оставени на залиха Продадени 71 парчиња во последните 24 часа 150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Производот не е достапен во продавниците!

Неверојатен квалитет на звукот

Повеќе нема да треба да ја зголемувате јачината на звукот за подобро да ги разберете текстовите на песната. Благодарение на технологијата за репродукција на звук со висока дефиниција, ќе го слушнете секој збор.

Компатибилен со различни уреди

Поврзете ги со вашиот паметен телефон, лаптоп или компјутер. Практичните слушалки се компатибилни со повеќето уреди на постојниот пазар.

Удобен и ергономски дизајн

Слушалките се направени за да се прилагодат на обликот на вашата глава. Тие совршено ќе се вклопат во вашето, без притискање, тежина или непријатност благодарение на меката постава и преклопниот дизајн.

Користете ги за да останете поврзани

Со вграден микрофон и контролен клуч за линија, можете да ги користите слушалките за да остварувате повици и да разговарате со вашите сакани, пријатели или деловни партнери. Останете поврзани и разговарајте со луѓе во секое време!

Каде да ја испратиме Вашата нарачка?

1x

 1290ден /пар.

Топ селекција
2x

 1045.00ден /пар.

Супер заштеда
3x

 830.00ден /пар.

Производ 1
Боја: Ве молиме изберете својства на производот:
Како да Ве контактира курирот?
Обевезно внеси име и презиме
Задолжителна информација
Каде да ги пратиме Drici ?
Задолжителна информација
Задолжителна информација
Задолжителна информација
Задолжителна информација

Пакетот се доставува од складиштето на ЕУ

Известување за испорака

И покрај вонредните околности, нашата продавница работи нормално. Сепак, поради зголемениот број на нарачки, куририте доцнат со навремена достава. Затоа, очекувајте пратката да пристигне подоцна отколку што се очекуваше. Работиме брзо за да го решиме овој проблем. Ви благодариме и се надеваме дека ќе не поддржите и ќе го земете вашиот пакет дури и ако е доцна.

¡Tu pedido está protegido contra el coronavirus!

Realizamos entregas seguras sin contacto y respetamos todas las medidas de protección que suponen el uso de mascarillas y guantes. Además, regularmente realizamos la desinfección de manos, paquetes, depósitos y otros espacios. Debido a todos estos protocolos, pueden ocurrir demoras y les agradecemos su compresión.

2580 ден 1290 ден -24%
Бесплатна поштарина!
Пратете ми ја веднаш

Денес нарачуваш, вторник 05.03 добиваш!

Со праќање на нарачката го прифаќам плаќањето. Цената важи за пакет производ и книга

Не ја пропуштајте оваа одлична можност и земете еден од нашите ексклузивни подароци за изненадување за само 368ден, чија минимална вредност во редовната продажба е 1849ден.


Пакет производ и книга

Осигурување на пакетот

49 ден

Приоритетна достава

99 ден

+ 1 година гаранција

199 ден

Нарачка