Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

-50%

Стабилен острилка за ножеви Бладеро

Оцена 4,7 / 5

Трикратниот систем и врвните материјали ги прават ножевите за острење полесно и побезбедно!

2580ден
1290ден
+ Бесплатна поштарина + Поштарина

Денес нарачуваш, веќе добиваш!

Количина:

1x  1290ден /пар.

Топ селекција

2x  1045ден /пар.

Супер заштеда

3x  830ден /пар.

Само 5 артикли оставени на залиха Продадени 71 парчиња во последните 24 часа 150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Производот не е достапен во продавниците!

КАНИФИ ШАРП САКАТ ПРОФЕСИОНАЛНО

На 3 удари, претворете ги тапите и оштетените кујнски ножеви во совршено остри и практични, како ножевите на професионалните готвачи. Нема повеќе тортура и уништување на храната!

ПРЕГЛЕДУВАЕ НА МОНИТЕ

Првиот од трите слотови преку кои ќе го поминете ножот отстранува какво било оштетување на ножот предизвикано од употреба на несоодветни острилки.

BLЕЛОТО BEЕ БИДЕ ПОВЕЕ ПРОТИВ

Овој стабилен острилка за ножеви со фин дијамантски слот, ја враќа V-формата на сечилото и ја прави исклучително остра.

TUNGSTEN CARBIDE BLADE

Го претвора грубиот острилка за карбид од волфрам и најтапите кујнски ножеви во жилети. Ги изострува сите видови ножеви и лопати.

БЕЗБЕДНО, БЕШЕ И ПРАКТИЧКО ПРИДРУУВА OFЕ НА СИТЕ ЛИЦА НА ЗНАЕЕ

Влечувањето ножеви низ острилка никогаш не било полесно и побезбедно! Паметниот дизајн и сигурниот држач го прават острилото стабилен и безбеден од повреди.

ПОГЛЕД ПОГЛЕД НА ФУНКЦИЈАЛНОСТА

1 ергономска рачка 2 Три слотови за различно ниво на острење 3 стабилен држач

Каде да ја испратиме Вашата нарачка?

 
Како да Ве контактира курирот?
Обевезно внеси име и презиме
Задолжителна информација
Каде да ги пратиме Bladero ?
Задолжителна информација
Задолжителна информација
Задолжителна информација
Задолжителна информација

Известување за испорака

И покрај вонредните околности, нашата продавница работи нормално. Сепак, поради зголемениот број на нарачки, куририте доцнат со навремена достава. Затоа, очекувајте пратката да пристигне подоцна отколку што се очекуваше. Работиме брзо за да го решиме овој проблем. Ви благодариме и се надеваме дека ќе не поддржите и ќе го земете вашиот пакет дури и ако е доцна.

¡Tu pedido está protegido contra el coronavirus!

Realizamos entregas seguras sin contacto y respetamos todas las medidas de protección que suponen el uso de mascarillas y guantes. Además, regularmente realizamos la desinfección de manos, paquetes, depósitos y otros espacios. Debido a todos estos protocolos, pueden ocurrir demoras y les agradecemos su compresión.

2580 ден 1290 ден -24%
Пратете ми ја веднаш

Денес нарачуваш, понеделник 06.11 добиваш!

Со праќање на нарачката го прифаќам плаќањето. Цената важи за пакет производ и книга

Пакет производ и книга

Осигурување на пакетот

49.00 ден

Приоритетна достава

99.00 ден

+ 1 година гаранција

199.00 ден

Категории

Нарачка