Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

-50%

Нога завој Benda

Оцена 4,7 / 5

Прилагодлива поддршка за стапалата за безбедна и продуктивна обука и рекреација. Материјали: 60% неопрен, 30% полиестер, 10% спандекс

2380ден
1190ден
+ Бесплатна поштарина + Поштарина

Денес нарачуваш, веќе добиваш!

Количина:

1x  1190ден /пар.

Топ селекција

2x  995ден /пар.

Супер заштеда

3x  796.67ден /пар.

Производ 1
Модел: Ве молиме изберете својства на производот:
Производ 1
Величина: Ве молиме изберете својства на производот:
Само 5 артикли оставени на залиха Продадени 71 парчиња во последните 24 часа 150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Производот не е достапен во продавниците!

ЗАШТИТЕН АНКЛЕ

Завојот за поддршка го поправа зглобот на глуждот и го штити од големи оптоварувања, повреди и истегнувања.

ПОБЕЗБЕДНО ВО ОБУКА

Обучете повеќе безгрижно, стекнете безбедност и подобрете ја продуктивноста на обуката со сигурна поддршка на нозете.

Практично и прилагодливо

Завојот на глуждот е направен од специјално адаптиран материјал. Има практичен велкро лент што го олеснува прилагодувањето на јачината и прилагодувањето.

Не предизвикува потење

Направен е од материјал за дишење, за да не предизвикува потење на стапалата и непријатни мириси.

Каде да ја испратиме Вашата нарачка?

Како да Ве контактира курирот?
Обевезно внеси име и презиме
Задолжителна информација
Каде да ги пратиме Benda ?
Задолжителна информација
Задолжителна информација
Задолжителна информација
Задолжителна информација

Известување за испорака

И покрај вонредните околности, нашата продавница работи нормално. Сепак, поради зголемениот број на нарачки, куририте доцнат со навремена достава. Затоа, очекувајте пратката да пристигне подоцна отколку што се очекуваше. Работиме брзо за да го решиме овој проблем. Ви благодариме и се надеваме дека ќе не поддржите и ќе го земете вашиот пакет дури и ако е доцна.

¡Tu pedido está protegido contra el coronavirus!

Realizamos entregas seguras sin contacto y respetamos todas las medidas de protección que suponen el uso de mascarillas y guantes. Además, regularmente realizamos la desinfección de manos, paquetes, depósitos y otros espacios. Debido a todos estos protocolos, pueden ocurrir demoras y les agradecemos su compresión.

2380 ден 1190 ден -34%
Пратете ми ја веднаш

Денес нарачуваш, четврток 12.10 добиваш!

Со праќање на нарачката го прифаќам плаќањето. Цената важи за пакет производ и книга

Пакет производ и книга

Осигурување на пакетот

49.00 ден

Приоритетна достава

99.00 ден

+ 1 година гаранција

199.00 ден

Категории

Нарачка