Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

-50%

Комплет блуза и хеланки Ashley

Оцена 4,7 / 5

Уживајте во нов модерен сет кој ги нагласува облините и дава оптичка илузија за помал струк и долги нозе! Совршени за ладни денови 👱‍♀️ 💖 Материјали: 95% полиестер, 5% еластин

Големина Обем на градите (см) Должина на ракавот (см) Должина на маичка (см) Обем на половината (см) Обем на колк (см) Должина на хеланки (см)
S 70-88 58 38 62-70 68-90 99
M 74-92 59 39 66-74 72-94 101
L 78-96 60 40 70-78 76-98 103
3180ден
1590ден
+ Бесплатна поштарина + Поштарина

Денес нарачуваш, веќе добиваш!

Количина:

1x  1590ден /пар.

Топ селекција

2x  1445ден /пар.

Супер заштеда

3x  1196.67ден /пар.

Производ 1
Величина: Ве молиме изберете својства на производот:
Само 5 артикли оставени на залиха Продадени 71 парчиња во последните 24 часа 150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Производот не е достапен во продавниците!

Покажете ја вашата атрактивна фигура во удобна блуза и хеланки

Совршена комбинација на модерен изглед и топлина - одличен сет за есен и зима

Плетениот комплет изгледа одлично во елегантни, спортски и секојдневни 👠 👠 комбинански комбинации

Визуелен ефект на заоблени колкови и тенки нозе

Растегливиот модел на хеланки ја прави фигурата привлечна, колковите изгледаат заоблени, а нозете подолги.

Каде да ја испратиме Вашата нарачка?

Како да Ве контактира курирот?
Обевезно внеси име и презиме
Задолжителна информација
Каде да ги пратиме Ashley ?
Задолжителна информација
Задолжителна информација
Задолжителна информација
Задолжителна информација

Известување за испорака

И покрај вонредните околности, нашата продавница работи нормално. Сепак, поради зголемениот број на нарачки, куририте доцнат со навремена достава. Затоа, очекувајте пратката да пристигне подоцна отколку што се очекуваше. Работиме брзо за да го решиме овој проблем. Ви благодариме и се надеваме дека ќе не поддржите и ќе го земете вашиот пакет дури и ако е доцна.

¡Tu pedido está protegido contra el coronavirus!

Realizamos entregas seguras sin contacto y respetamos todas las medidas de protección que suponen el uso de mascarillas y guantes. Además, regularmente realizamos la desinfección de manos, paquetes, depósitos y otros espacios. Debido a todos estos protocolos, pueden ocurrir demoras y les agradecemos su compresión.

3180 ден 1590 ден -41%
Пратете ми ја веднаш

Денес нарачуваш, понеделник 06.11 добиваш!

Со праќање на нарачката го прифаќам плаќањето. Цената важи за пакет производ и книга

Пакет производ и книга

Осигурување на пакетот

49.00 ден

Приоритетна достава

99.00 ден

+ 1 година гаранција

199.00 ден

Категории

Нарачка