Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
23 207 768
Почетна страница > XStep Air

Универзални влошки за обувки XStep Air

Најудобните влошки во светот за целодневен комфор, одморени стапала и 100% задоволство!

★★★★★ ✅ 412 клиенти го препорачуваат овој производ ✅
🔥 Ограничена понуда - остануваат само 16 парчиња
- 50%
2380ден
1190ден

🚚 Бесплатна поштарина 🚚

Брза и безбедна испорака

Безбедни начини на плаќање

Сигурна и квалитетна набавка

100% гаранција на квалитет

Одете како по облаци со револуционерните влошки за обувки

Не се откажувајте од удобноста, туку уживајте во секој чекор од денот.

Направете ја секоја обувка до 3 пати поудобна со револуционерни влошки

Неверојатните влошки XStep Air се разноврсни и се прилагодуваат на кој било вид на обувки, обезбедувајќи врвна удобност.

МАКСИМАЛНА УДОБНОСТ НА СЕКОЈ ЧЕКОР

Специјалните влошки апсорбираат удари и им даваат на нозете врвна удобност и се чувствувате како да одите по облаци или песочни плажи.

НЕМА ПОВЕЌЕ ПОТЕЊЕ И НЕПРИЈАТНИ МИРИСИ

Влошките на XStep Air се прозрачни и им овозможуваат на нозете да дишат. Не предизвикуваат непријатност и не ги иритираат стапалата, а притоа го спречуваат прекумерното потење и мирис дури и на затворена обувка.

ЈА ПРАВАТ СЕКОЈА ОБУВКА 3 ПАТИ ПОУДОБНА

Тие совршено се вклопуваат со секаков вид обувки - патики, чевли, чизми, што ги прави неверојатно удобни. Погодни се за секојдневна употреба, така што можете да ги носите за време на спортски активности, одење или на работа.

Фотографија на производот во 360 °

НЕМА ПОВЕЌЕ НЕУДОБНИ ОБУВКИ

Благодарение на XStep Air влошките, нозете ќе ви бидат одморени и ќе се чувствувате како да одите по облаци.

ЗА СИТЕ АКТИВНОСТ

Тие се погодни за сите видови на дневни активности. Тие се идеални за трчање, кошарка, фудбал, одење или работа што бара часови стоење и одење.

ФЛЕКСИБИЛНИ И ИДРЖЛИВИ

Тие се меки и затоа се многу лесни за сечење со ножици. Изработени се од квалитетни материјали, така што нема да се истрошат и покрај секојдневното носење.

УНИВЕРЗАЛНИ

Влошките XStep Air се дизајнирани да ги користат и мажи и жени. Сигурни се за употреба и не прават непријатност и не ги иритираат стапалата.

Впечатоци на задоволни клиенти!

Што да кажам освен, неверојатно! Нема повеќе жулеви и уморни стапала

Данче - Македонска Каменица

Благодарение на овие прекрасни влошки стапалата повеќе нема да ви се потат а со самото тоа нема ни непријатни мириси :)

Наташа - Пробиштип

Тие се толку удобни и добри што ако слушнав XStep Air нема да се произведува повеќе, ќе го купев целиот магацин.

Драгана - Свети Николе

XStep Air универзални влошки за обувки

Најудобните влошки во светот за целодневен комфор, одморени стапала и 100% задоволство!

2380ден 1190ден
Износ:

1x  1190ден /пар.

Топ селекција

2x  740ден /пар.

3x  590ден /пар.

клиентите препорачуваат!

Повеќе од 95% од купувачите на овој производ го оценија како одличен!

Дознајте повеќе за производот

Опис:

XStep Air универзални влошки што го прават секој чевел удобен и ги штити нозете при одење

Материјал:

XStep Air влошките се направени од EVA и BK ткаенина, латекс и TPE гел.

Големини:

40-46

Пакување:

Во пакувањето доаѓа еден пар влошки.

Употреба:

Се користат за апсорбирање на шокови при одење. Исто така ги напалуваат непријатните мириси и пружаат одлична поддршка на стапалата.

Начин на употреба:

Ако е потребно, можете да ги исечете влошките со ножици и да ги прилагодите на големината на вашите чевли. На дното на влошката има шаблон со испишани величини. Сечете следејќи ја цртата која одговара на големината на вашите чевли, а потоа извадете ги постоечките влошки од вашите чевли и ставете ги новите.

Категории

Нарачка

2380ден 1190ден
Купи

100% сигурно купување

23 207 768