Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
Почетна страница > Wilma

Wilma - удобен градник

Удобен и функционален градник Wilma совршено се прилагодува на секоја форма на градите и им дава побујниот изглед. Широките ремени не дозволуваат пецкање и непријатни засеци во рамената. Материјал: 75% најлон, 25% спандекс

★★★★★ ✅ 412 клиенти го препорачуваат овој производ ✅
🔥 Ограничена понуда - остануваат само 16 парчиња
- 50%
2380ден
1190ден

🚚 Бесплатна поштарина 🚚

Брза и безбедна испорака

Безбедни начини на плаќање

Сигурна и квалитетна набавка

100% гаранција на квалитет

Чувство за дишење додека се носи

Лесниот и воздушен материјал на градникот спречува потење и овозможува удобно чувство во текот на денот.

Впечаток на елеганција во сите прилики

Градник кој ви дава чувство на удобност и ја нагласува женственоста. Погоден е за носење во сите сезони и во сите прилики.

Во моментов ги истакнува вашите атрибути

Со грациозни детали од решетката и меко чувство како памук, Wilma градникот ги нагласува вашите атрибути и веднаш ви всадува шарм.

Брзо и лесно облекување

Само повлечете го градникот преку глава како маица и подготвени сте! Нема да губите време да ги закопчувате токите, ниту да чувствувате непријатно пецкање на металните токи на грбот.

Идеален за најинтензивни физички активности

Лесниот и дишечки материјал на овој градник спречува потење, и овозможува на кожата да дише и овозможува чувство на дишење додека се носи.

Фотографија на производот во 360 °

Прилагодливи и удобни корпи

Чаши со прилагодување обезбедуваат целосна покриеност и максимална поддршка за градите. Тие природно ви ги креваат градите и им даваат побујно изглед.

Градите со совршен облик

За разлика од другите сунѓери кои на вашите гради им даваат неправилна форма, сунѓерите за градник со склекови Wilma совршено ќе ги обликуваат вашите гради.

Тоа одговара на различни структури на телото

Благодарение на еластичниот и воздушен состав, овој градник ќе се прилагоди на обликот на вашето тело кога ќе трепнете. Удобните ленти за на рамо и под-појас дел не дозволуваат чешање и пецкање.

Стабилни широки ремени

Меките и широки ремени лесно се прилагодуваат на вашите потреби. Обезбедуваат удобно чувство на рамената и целосна поддршка за пополни гради.

Впечатоци на задоволни клиенти!

Навистина е одлично! Тој е толку лесен и воздушен што понекогаш дури и заборавам да го носам.

Христина - Битола

Без жици и без кривогледство! Дури и по напорниот ден, се чувствувам поудобно. Ви благодариме за одличниот квалитет и брзата испорака, одлични сте!

Елена - Кичево

Ги нарачав двете бои, тие се толку одлични што ги носам само. Немаат жици, но ги креваат градите и им даваат многу убава форма. Топло го препорачувам на сите жени, тоа е тоа!

Драгана - Пробиштип

Удобен градник Wilma

Беспрекорен градник визуелно ги крева и обликува градите без да остави траги под облеката 🥰🔥 Материјали: 75% полиестер, 25% спандекс

2380ден 1190ден
Износ:

1x  1190ден /пар.

Топ селекција

2x  995ден /пар.

3x  797ден /пар.

Производ 1
Боја:
Производ 1
Величина:

клиентите препорачуваат!

Повеќе од 95% од купувачите на овој производ го оценија како одличен!

Дознајте повеќе за производот

Опис:

Wilma - удобен градник

Материјал:

75% најлон, 25% спандекс

Големини:

M, L, XL, XXL

Боја:

Зелена, сива

Категории

Нарачка

2380ден 1190ден
Купи

100% сигурно купување

23 207 768