Најдобро Нај отценети Бестселери
dokishop.mk > Wetox - Ремен за обликување на стомак

Уште само 5 артикли на залиха

Продадени 71 парчиња во последните 24 часа

150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Ремен за обликување на стомак

Поттикнете го отстранувањето на задржаните течности и обликувајте го стомакот без несакани ефекти! 😍🤩 Материјали: 70% неопрен, 20% најлон, 10% полиестер
Производот не е достапен во продавниците!
Оцена 4,7 / 5
1x 1390ден
Топ селекција 2x 2290ден
3x 2790ден

2780ден 1390ден

Сигурна и брза достава

Стимулира потење и губење на задржаниот вишок

Зголемете го ефектот на физичката активност

До рамен стомак без глад

Незабележителен под облеката

Дискретно е и лесно можете да го носите под облеката додека тренирате или правите други активности.

Додадете во кошничката

СТУДИО ВЕРДЕ Д.O.O.

За Компанијата

Рекламации и замена

Политика на приватност

Услови на работење

Најчести прашања

Помош за корисници & нарачки

23 207 768

mk@dokishop.com

За Вас сме достапни секој работен ден од 08:15 - 15:45.

Начин на плаќање

🔒 100% сигурно купување

Бесплатна замена, враќање на производот или враќање на парите во случај да не сте задоволни со производот.

dokishop.mk | СТУДИО ВЕРДЕ Д.O.O.

Facebook